Czy to Twoja firma?

DNIPRO GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Krapkowice
DNIPRO GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy DNIPRO GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DNIPRO GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca DNIPRO GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Majster sushi - do przyuczenia

    DNIPRO GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Krapkowice
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      praca w Krapkowicach

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, gastronomiczne
      • Uprawnienia: Książeczka sanepidowska
      • Inne wymagania: możliwość przyuczenia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
  • Majster sushi

      Wymagania

      • Uprawnienia: Książeczka sanepidowska, 1 rok doświadczenia

      Oferujemy

Pracodawcy w Krapkowicach