Czy to Twoja firma?

COM INTERIEUR POLSKA sp. z o.o. praca

Krapkowice

Jesteśmy COM INTERIEUR POLSKA, Twoim zaufanym partnerem w świecie transportu. Nasza siedziba znajduje się w malowniczych Krapkowicach, a nasza działalność koncentruje się na przemyśle autobusowym, pociągowym oraz pojazdów transportowych. Jesteśmy dumni z tego, że nasze rozwiązania są nie tylko inteligentne, ale przede wszystkim innowacyjne. Wykorzystujemy wysokojakościowe tworzywa i systemy komponentowe, aby każdy produkt, który opuszcza nasze hale produkcyjne, był synonimem doskonałości.

Nasza dewiza to "Panowanie nad dobrą jakością". To nie tylko puste słowa – to fundament, na którym budujemy naszą markę i relacje z klientami. Rozumiemy, że w dynamicznie rozwijającym się świecie transportu, jakość jest kluczem do sukcesu. Dlatego też każdy element, który tworzymy, jest przemyślany i dopracowany do perfekcji.

Z kapitałem zakładowym wynoszącym 4 400 000 zł, stawiamy na stabilny rozwój i inwestycje, które przekładają się na realne korzyści dla naszych partnerów i użytkowników końcowych. Choć nie mogę podać Ci więcej szczegółów dotyczących naszej historii czy pozycji na rynku, chcę Cię zapewnić, że każdego dnia piszemy nowy rozdział tej historii, dążąc do bycia liderem w branży.

Zapraszam Cię do świata COM INTERIEUR POLSKA, gdzie innowacyjność spotyka się z niezawodnością, a inteligentne rozwiązania są na wyciągnięcie ręki. Razem możemy kształtować przyszłość transportu, dbając o każdy szczegół.

COM INTERIEUR POLSKA SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna produkcja / przemysł badania i rozwój sprzedaż / zakupy administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy COM INTERIEUR POLSKA SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca COM INTERIEUR POLSKA SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Planista Materiałowy

    Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
    • Jelcz-Laskowice
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana

Mapa COM INTERIEUR POLSKA SP. Z O.O.

Siedziba główna w Krapkowicach

COM INTERIEUR POLSKA SP. Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca COM INTERIEUR POLSKA SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Kontroler jakości

    COM INTERIEUR POLSKA SP. Z O.O.
    • Krapkowice
    • pełny etat
    • 4 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Kontrola jakości gotowych produktów z tworzyw sztucznych. Kontrolowanie gotowych elementów ważących od 1 kg do 50 kg.
      Kontakt osobisty z CV w godz. 11:00 do 13:00

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: system wynagradzania czasowy + premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Krapkowicach