Czy to Twoja firma?

Komenda Wojewódzka Policji praca

Krapkowice
Komenda Wojewódzka Policji najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka) administracja biurowa / praca biurowa praca fizyczna sektor publiczny / służby mundurowe

Oferty pracy Komenda Wojewódzka Policji

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Komenda Wojewódzka Policji

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Komenda Wojewódzka Policji poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Komenda Wojewódzka Policji - oferty archiwalne

  • Robotnik gospodarczy

    Komenda Wojewódzka Policji
    • Krapkowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca w Krapkowicach na 3/4 etatu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: umiejętność wykonywania drobnych napraw, dokładność, sumienność, rzetelność, dyspozycyjność, kultura osobista, dbałość o porządek

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 350 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + wysługa lat
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Krapkowicach