Firma JANEX

Firma zajmująca się sortowaniem makulatury
Firma JANEX najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna magazyn

Oferty pracy Firma JANEX

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma JANEX

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma JANEX poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Firma JANEX - oferty archiwalne

  • Operator wózka widłowego

    Firma JANEX
    • Krapkowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prace załadunkowe i wyładunkowe surowców wtórnych

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Kierowca operator wózków jezdniowych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik fizyczny przy sortowaniu makulatury

    Firma JANEX

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN

Pracodawcy w Krapkowicach