SPAWMIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy SPAWMIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SPAWMIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca SPAWMIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik porządkowy, robotnik magazynowy

    • Bielany Wrocławskie
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Praca polega na sprzątaniu hal logistycznych, zaplecza socjalnego i parku maszynowego.
      Około 160 godzin pracy miesięcznie, dyspozycyjność w godz.: 8:00-17:00 - według potrzeb.
      Miejsce wykonywania pracy: AMAZON, obiekty: WRO1, WRO2.
      Przewidywany okres wykonywania pracy: 3 lata.
      Umowa zlecenie w ramach pracy tymczasowej.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie i staż pracy: brak wymagań, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 18,3 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto/godz., około 160 godzin, około 2928 zł brutto miesięcznie

Pracodawcy w Krapkowicach