Czy to Twoja firma?

P.P.H.U. N-STEEL Sp.Jawna Danuta i Janusz Pawlisz K-ce praca

Krapkowice
Produkcja obuwia
P.P.H.U. N-STEEL Sp.Jawna Danuta i Janusz Pawlisz K-ce najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Szewc Krapkowice
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy P.P.H.U. N-STEEL Sp.Jawna Danuta i Janusz Pawlisz K-ce

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca P.P.H.U. N-STEEL Sp.Jawna Danuta i Janusz Pawlisz K-ce

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Tapicer

    JELCZ Sp. z o.o.
    • Jelcz-Laskowice
    • umowa o pracę
    Dodana

Praca P.P.H.U. N-STEEL Sp.Jawna Danuta i Janusz Pawlisz K-ce - oferty archiwalne

  • Obuwnik-montażysta

    P.P.H.U. N-STEEL Sp.Jawna Danuta i Janusz Pawlisz K-ce
    • Krapkowice
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      montaż elementów obuwia przy maszynie

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 800 - 4 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Krapkowicach