Czy to Twoja firma?

MEDIA-MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Kraków
inne
MEDIA-MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy administracja biurowa / praca biurowa księgowość / ekonomia

Oferty pracy MEDIA-MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MEDIA-MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

MEDIA-MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MEDIA-MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik działu handlowego asystent działu obsługi klienta

    MEDIA-MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - realizacja bieżących zamówień, realizacja umów przetargowych oraz wystawianie faktur sprzedażowych, - bieżąca obsługa oraz utrzymywanie dobrych relacji z Klientami, - nawiązywanie kontaktów i przygotowywanie ofert handlowych, - aktywna wspłópraca z pozostałymi działami firmy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, inne
      • Inne wymagania: - doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, - praktyczna znajomość obsługi komputera, pakietu MS OFFICE, urządzeń biurowych, - kreatywno, samodzielność i odpowiedzialność, - realizacja zadań na wysokim poziomie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca OD GODZ. 8-16.00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Krakowie