Czy to Twoja firma?

Rena-Dars s.c. Renata Juruś, Natalia Kąklewska praca

Kraków
Rena-Dars s.c. Renata Juruś, Natalia Kąklewska najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie hotelarstwo / gastronomia / turystyka edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Rena-Dars s.c. Renata Juruś, Natalia Kąklewska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Rena-Dars s.c. Renata Juruś, Natalia Kąklewska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Rena-Dars s.c. Renata Juruś, Natalia Kąklewska poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Rena-Dars s.c. Renata Juruś, Natalia Kąklewska - oferty archiwalne

  • Opiekun w żłobku

    Rena-Dars s.c. Renata Juruś, Natalia Kąklewska
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      opieka nad dziećmi do 3 lat

      Wymagania

      • Inne wymagania: możliwe szkolenie, uprawnienia opiekuna w żłobku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: oraz premia godziny pracy : 7-15, 8-16, 9-17.00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pomoc w żłobku

    • Kraków
    • 2 900 zł / mies.

      Praca z dziećmi do lat 3.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie min. średnie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 900 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie 2900 zł brutto+premia. Praca w godz. 8:00-16:00.

Pracodawcy w Krakowie