INTEGRACYJNE STOWARZYSZENIE SAWORE

kultura
INTEGRACYJNE STOWARZYSZENIE SAWORE najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Pedagog Kraków
w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy INTEGRACYJNE STOWARZYSZENIE SAWORE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca INTEGRACYJNE STOWARZYSZENIE SAWORE

Praca INTEGRACYJNE STOWARZYSZENIE SAWORE - oferty archiwalne

  • Nauczyciel/wychowawca świetlicy

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Opieka nad dziećmi, pomoc w odrabianiu lekcji, organizacja czasu wolnego, itp., 84 godziny w miesiącu, praca w godzinach 12.00-19.00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogiczny
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne, komunikatywność, praca z dziećmi
      • Inne wymagania: umiejętność organizacji zajęć np. plastycznych, muzycznych, językowych, itp.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 23 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 23 zł/h

Pracodawcy w Krakowie