Czy to Twoja firma?

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA PIASKI NOWE W KRAKOWIE praca

Kraków
Zarządzanie nieruchomościami wykonywanena zlecenie
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA PIASKI NOWE W KRAKOWIE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
prawo i administracja państwowa administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA PIASKI NOWE W KRAKOWIE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA PIASKI NOWE W KRAKOWIE

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA PIASKI NOWE W KRAKOWIE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA PIASKI NOWE W KRAKOWIE - oferty archiwalne

  • Inspektor ogólnobudowlany

    SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA PIASKI NOWE W KRAKOWIE
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      możliwość zatrudnienia uchodźców

      inspektor techniczny ds. ogólnobudowlanych i rozliczeń
      obsługa mieszkańców w sprawach związanych z remontami budowlanymi w zasobach Spółdzielni,
      prowadzenie książek obiektów budowlanych,
      prowadzenie korespondencji związanej z remontami i inwestycjami w zasobach Spółdzielni,sporządzanie kosztorysów i specyfikacji prac budowlanych objętych przetargami,współpraca z innymi komórkami w Spółdzielni oraz firmami zewnętrznymi,nadzór nad pracami wykonywanymi siłami własnymi oraz przez firmy zewnętrzne w zakresie objętym posiadanymi uprawnieniami,rozliczanie mediów,

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, budowlane, kierunek: budowlane
      • Inne wymagania: znajomość problematyki obsługi mieszkańców, rozliczenia mediów, nadzór nad pracami wykonywanymi dla sp-ni , uprawnienia mile widziane.wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, znajomość kosztorysowania,znajomość zagadnień budownictwa, dobra znajomość obsługi programów MS Office, umiejętność pracy w zespole,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Stanowisko ds. obsługi organizacyjnej i sekretariatu

    • Kraków
    • umowa na zastępstwo
    • 3 500 zł / mies.

      Obsługa sekretariatu, współpraca z zespołem.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: obsługa komputera
      • Inne wymagania: Obsługa urządzeń biurowych, doskonała organizacja pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN

Pracodawcy w Krakowie