Czy to Twoja firma?

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA UGOREK praca

Kraków

Jesteśmy Spółdzielnią Mieszkaniową Ugorek, Twoim zaufanym partnerem w świecie nieruchomości. Nasza przygoda zaczęła się w malowniczym Krakowie, sercu Małopolski, w 2002 roku. Od tamtej pory, z pasją i zaangażowaniem, tworzymy historię, która jest nie tylko częścią naszej codziennej pracy, ale i życia wielu ludzi.

Naszą misją jest dostarczanie wysokiej jakości usług związanych z nieruchomościami. Specjalizujemy się w wynajmie i zarządzaniu nieruchomościami, które są naszą własnością lub które dzierżawimy. Nie ograniczamy się jednak tylko do tego – z równym zaangażowaniem kupujemy i sprzedajemy nieruchomości na własny rachunek, dbając o to, by każda transakcja była przemyślana i bezpieczna dla naszych klientów.

Zarządzanie nieruchomościami na zlecenie to kolejna dziedzina, w której się wyróżniamy. Rozumiemy, jak ważne jest, aby miejsce, w którym żyjemy lub pracujemy, było nie tylko funkcjonalne, ale i przyjazne. Dlatego też, z troską i uwagą, podchodzimy do każdego projektu, niezależnie od jego wielkości.

Jesteśmy także aktywni w sektorze budowlanym, gdzie nasze doświadczenie przekłada się na wznoszenie solidnych i estetycznych budynków mieszkalnych oraz niemieszkalnych. Każda realizacja to dla nas szansa, by udowodnić, że jakość i trwałość idą w parze z nowoczesnym designem i funkcjonalnością.

Nie zapominamy również o społecznej odpowiedzialności. Działamy w obszarze pomocy społecznej, oferując wsparcie tym, którzy tego potrzebują, bo wierzymy, że każdy zasługuje na godne warunki życia.

Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i zawsze staramy się być blisko ludzi – naszych klientów, partnerów, a przede wszystkim społeczności, w której działamy. Nasze zaangażowanie w rozwój i poprawę jakości życia w naszym mieście jest nieustanne.

Chociaż nie możemy teraz podzielić się wszystkimi szczegółami naszej działalności, zapewniamy, że każdy dzień to dla nas kolejny krok do bycia jeszcze lepszymi w tym, co robimy. Dziękujemy, że jesteś częścią naszej historii.

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA UGOREK najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Kraków
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA UGOREK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA UGOREK

Mapa SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA UGOREK

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA UGOREK
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA UGOREK - oferty archiwalne

  • Administrator nieruchomości

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      nadzór nad gospodarzami domów oraz firmami sprzątającymi, prowadzenie ewidencji budynków w tym deklaracji,
      obsługa mieszkańców , nadzór nad terenami zielonymi

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, kierunek: lub wyższe
      • Inne wymagania: mile widziane: komunikatywność, umiejetnośc podejmowania decyzji, praca na komputerze ( biegła znajomość), doświadczenie na stanwisku pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 090 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Krakowie