Czy to Twoja firma?

PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 15 Zgromadzenia Sióstr Felicjanek praca

Kraków
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 15 Zgromadzenia Sióstr Felicjanek najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia praca fizyczna

Oferty pracy PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 15 Zgromadzenia Sióstr Felicjanek

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 15 Zgromadzenia Sióstr Felicjanek

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 15 Zgromadzenia Sióstr Felicjanek poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 15 Zgromadzenia Sióstr Felicjanek - oferty archiwalne

  • Osoba sprzątająca/pomoc kuchenna

    PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 15 Zgromadzenia Sióstr Felicjanek
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Prace porządkowe, zmywanie naczyń, wydawanie posiłków, prace pomocnicze w kuchni, doraźne zastępstwo za kucharkę

      Wymagania

      • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 23 do 30 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca w godzinach 09:00-13:00 Na początku umowa zlecenie, docelowo umowa o pracę

Pracodawcy w Krakowie