PAWEŁ MUSIAŁ FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA JAŚ FASOLA

hurtownia owoców i warzyw
PAWEŁ MUSIAŁ FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA JAŚ FASOLA najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Magazynier Kraków
w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy PAWEŁ MUSIAŁ FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA JAŚ FASOLA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PAWEŁ MUSIAŁ FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA JAŚ FASOLA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Ocena rekrutacji przez kandydatów

(na podstawie ankiety wysyłanej tylko do osób, które aplikowały poprzez Aplikuj.pl)

Kandydat na stanowisko Magazynier

"Nie zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną."

1 miesiąc temu

Praca PAWEŁ MUSIAŁ FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA JAŚ FASOLA - oferty archiwalne

  • Pracownik magazynowy

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 360 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Przyjmowanie i wydawanie towaru, ważenie, układanie, składowanie na regały i palety (miejsce pracy: plac na Rybitwach).

      Praca z towarami o wadze od 5 do 10kg. Sporadycznie od 25 do 50kg.

      Praca między godzinami 5-16.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Ogólna sprawność fizyczna, sumienność, solidność, zaangażowanie, uczciwość, koordynacja ruchowa, współpraca w zespole

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 360 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Krakowie