SOLID SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Działalność ochroniarska, z wyłączeniem obsługi systemów bezpieczeństwa
SOLID SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna obsługa klienta / call center

Oferty pracy SOLID SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca SOLID SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Pracownik ochrony

    • Balice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Mapa SOLID SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Ocena rekrutacji przez kandydatów

(na podstawie ankiety wysyłanej tylko do osób, które aplikowały poprzez Aplikuj.pl)

3.7

Średnia ocena komunikacji w trakcie rekrutacji

Kandydat na stanowisko Ochroniarz

"wszystko ok."

2 miesiące temu

SOLID SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - SOLID SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pełna nazwa
Adres rejestrowy
Postępu 17 02-676 Warszawa
NIP
5211008627
REGON
010852623
KRS
0000098627
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
14.03.2002
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Budownictwo

  • 43.21.Z Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacja i komunikacja

  • 62.01.Z Działalność związana z oprogramowaniem

Działalność finansowa i ubezpieczeniowa

  • 64.92.Z Pozostałe formy udzielania kredytów

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 80.10.Z Działalność ochroniarska, z wyłączeniem obsługi systemów bezpieczeństwa
  • 80.20.Z Działalność ochroniarska w zakresie obsługi systemów bezpieczeństwa
  • 80.30.Z Działalność detektywistyczna
  • 81.10.Z Działalność pomocnicza związana z utrzymaniem porządku w budynkach
  • 81.22.Z Specjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych

Pozostała działalność usługowa

  • 96.09.Z Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca SOLID SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

    • Skawina
    • Zakres obowiązków

      patrole obiektu, obsługa komputera, kontrola dostępu

      *Praca w obiektach na terenie Skawiny

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: wykształcenie dowolne, umiejętność obsługi komputera mile widziana.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: godzinowa

    • Skawina

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Krakowie