Czy to Twoja firma?

GENNADIY URODA EFFECT GROUP praca

Kraków
GENNADIY URODA EFFECT GROUP najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kontroler jakości Kraków
- w kategoriach zawodowych:
badania i rozwój

Oferty pracy GENNADIY URODA EFFECT GROUP

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GENNADIY URODA EFFECT GROUP

Praca GENNADIY URODA EFFECT GROUP - oferty archiwalne

  • Kontroler jakości

    GENNADIY URODA EFFECT GROUP
    • Zagórz
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Bieżące kontrolowanie jakości wytwarzanych produktów, kontrolowanie zgodności wytwarzanych wyrobów, kontrolowanie zgodności wytwarzanych wyrobów z dokumentacją techniczną oraz kontrolowanie pracy operatorów zgodnie z przeprowadzonym szkoleniem i w zakresie jakości wytwarzanych wyrobów

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: [Inne] : Minimum 2 miesięcy na stanowisku "operator produkcji przemysłowej". Doświadczenie na tym stanowisku jest wymagane że względu na to że do obowiązków kontrolera jakości między innym należy kontrola pracy operatorów produkcji.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca w godzinach od 7-19, 19-7

Pracodawcy w Krakowie