Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - DEKRA PRACA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy DEKRA Praca Sp. z o.o.

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

PRACOWNIK UBOJU
Zawód: rzeźnik   |  Rodzaj: umowa o pracę
Przechlewo
Szczegóły
Zakres obowiązków
Przecinanie tuszy na dwie połowy przy użyciu piły rozbiorowej, cechowanie półtusz, wywożenie konfiskaty z działu uboju, usuwanie trzewia z tusz wieprzowych przy użyciu noża, praca przy taśmie produkcyjnej.
Wymagania
Inne wymagania:
BRAK (73.2020.MK)
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
CZYNNOŚCI MAGAZYNOWE
Zawód: magazynier   |  Rodzaj: inna
Wrocław
Szczegóły
Czynności wg zlecenia, wykonywanie czynności związanych z obsługą magazynu, jazdą wózkami widłowymi, załadunek i rozładunek dostaw zgodnie z dokumentacją, pilnowanie porządku na magazynie.
Nie mniej niż 160 godzin pracy miesięcznie, dyspozycyjność całdodobowa wg zlecenia.
Miejsce wykonywania pracy: Wrocław, ul. Kwiatkowskiego 5.
Przewidywany okres wykonywania pracy: 18 miesięcy.
Umowa zlecenie w ramach pracy tymczasowej.
Wymagania
Zawody:
Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych) (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
Wykształcenia:
brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia:
uprawnienia UDT na wózki widłowe
wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe,
staż pracy: miesiąc na stanowisku czynności magazynowe (magazynier lub operator wózka widłowego),
podstawowa znajomość Excel,
uprawnienia UDT na wózki widłowe - warunek konieczny
NIE
PRACOWNIK FERMY TRZODY CHLEWNEJ
Zawód: hodowca   |  Rodzaj: umowa o pracę
Rzeczenica
Szczegóły
Praca przy pielęgnacji i opiece nad trzodą chlewną.
Wymagania
zasadnicze zawodowe, brak
NIE

Adres

ul. Puszkarska 9
30-644 Kraków
województwo małopolskie
powiat Kraków
gmina Kraków-Podgórze

Dodatkowe informacje

NIP: 6793081136
REGON: 122535459
KRS: 0000415384

Dyrektor generalny

Radoslav Sekerka
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 22-03-2012
Źródło: GUS, KRS