Czy to Twoja firma?

Polski Czerwony Krzyż praca

Kraków

Jesteśmy Polskim Czerwonym Krzyżem, najstarszą polską organizacją humanitarną, z głębokimi korzeniami w Warszawie i znaczącym miejscem na mapie międzynarodowej współpracy. Jako dumni członkowie Międzynarodowego Ruchu Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca, nasza działalność jest wyrazem solidarności i humanitaryzmu, które od lat stanowią o naszej tożsamości.

Nasze działania opierają się na siedmiu fundamentalnych zasadach, które są dla nas drogowskazem w każdej sytuacji. To one kształtują naszą codzienną pracę i relacje z ludźmi, którym pomagamy. Zajmujemy się upowszechnianiem międzynarodowego prawa humanitarnego, co jest nie tylko naszym obowiązkiem, ale i pasją. Prowadzimy Krajowe Biuro Informacji i Poszukiwań, które jest mostem łączącym rozdzielone przez los rodziny.

Jesteśmy także ambasadorami honorowego krwiodawstwa, promując ten szlachetny gest i wspierając system zdrowia w naszym kraju. W obliczu klęsk żywiołowych i katastrof jesteśmy zawsze tam, gdzie nasza pomoc jest najbardziej potrzebna, oferując wsparcie i ulgę w cierpieniu. Nasza opieka i pomoc socjalna docierają do tych, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej.

Promujemy zdrowe i ekologiczne zachowania, bo wierzymy, że profilaktyka i edukacja są kluczem do lepszego jutra. Szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy to kolejny sposób, w jaki przekazujemy naszą wiedzę i umiejętności, aby każdy mógł stać się potencjalnym ratownikiem. Nasza działalność edukacyjna skierowana jest również do dzieci i młodzieży, bo to oni są przyszłością naszego społeczeństwa.

Wolontariat jest sercem naszej organizacji. To dzięki zaangażowaniu i pasji wolontariuszy możemy realizować nasze cele i misję. Jesteśmy organizacją, która łączy ludzi gotowych działać na rzecz innych, niezależnie od ich tła czy przekonań.

Chociaż nie możemy podzielić się szczegółami dotyczącymi naszych pracowników, misji, innowacji, certyfikacji oraz informacji finansowych, to nasza stabilna pozycja na rynku i międzynarodowa obecność są świadectwem naszej nieustającej pracy i zaangażowania.

Jako Polski Czerwony Krzyż jesteśmy mostem między potrzebującymi a tymi, którzy mogą pomóc. Nasza historia jest pełna wyzwań, ale także sukcesów i zmian na lepsze, które razem z Wami chcemy kontynuować. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej wspólnoty, gdzie każdy gest ma znaczenie, a pomoc płynie prosto z serca.

Polski Czerwony Krzyż najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Polski Czerwony Krzyż

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Polski Czerwony Krzyż

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Polski Czerwony Krzyż

Siedziba główna

Polski Czerwony Krzyż poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Polski Czerwony Krzyż - oferty archiwalne

  • Opiekun osoby starszej

    Polski Czerwony Krzyż
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Praca wg. zlecenia. między innymi :
      może być praca dla uchodźców z Ukrainy
      pomoc w utrzymaniu higieny osobistej podopiecznego (mycie, czesanie, ubieranie), karmienie, podawanie leków. W przypadku osób chorych lub niepełnosprawnych opiekun może odpowiadać również za podawanie leków, robienie zastrzyków, zmianę opatrunków, rehabilitację. Nadzoruje wówczas na bieżąco stan zdrowia chorego.
      Zadaniem opiekunów jest często także pomoc w utrzymaniu mieszkania w czystości (sprzątanie, mycie naczyń, pranie, zmiana pościeli) czy pomoc w wykonywaniu obowiązków domowych (gotowanie, robienie zakupów). Opiekun może również zajmować się załatwianiem różnych spraw poza domem podopiecznego (realizowanie recept, opłaty rachunków, organizowanie transportu).

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: umiejętności zawodowe, DOŚWIADCZENIE MINIMALNE, chęci do pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 21,1 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca zgodnie ze zleceniem w domu pacjenta w dzielnicy PODGÓRZE

Pracodawcy w Krakowie