Czy to Twoja firma?

Stowarzyszenie Rodzin Zdrowie Psychiczne U Pana Cogito Pensjonat i Restauracja praca

Kraków
gastronomia
Stowarzyszenie Rodzin Zdrowie Psychiczne U Pana Cogito Pensjonat i Restauracja najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Masażysta Kraków
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Stowarzyszenie Rodzin Zdrowie Psychiczne U Pana Cogito Pensjonat i Restauracja

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Stowarzyszenie Rodzin Zdrowie Psychiczne U Pana Cogito Pensjonat i Restauracja

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Stowarzyszenie Rodzin Zdrowie Psychiczne U Pana Cogito Pensjonat i Restauracja - oferty archiwalne

  • Masażysta

    Stowarzyszenie Rodzin Zdrowie Psychiczne U Pana Cogito Pensjonat i Restauracja
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      wykonywanie masażu relaksacyjnego, klasycznego, terapii manualnej

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, kierunek: masażysta

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 655,5 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Krakowie