IPMB Management

Czy to Twoja firma?

IPMB Management praca

Kraków

W sercu malowniczego Krakowa, IPMB Management rozkwita jako dynamiczna i wszechstronna firma, która z pasją oddaje się profesjonalnym, naukowym i technicznym aspektom biznesu. Nasza specjalność to kreowanie relacji międzyludzkich, które w dzisiejszym świecie są kluczem do sukcesu w każdej branży. Rozumiemy, jak ważna jest komunikacja i public relations, dlatego też oferujemy usługi, które pomagają naszym klientom budować silne i trwałe więzi z ich odbiorcami.

W IPMB Management, doradztwo biznesowe to nie tylko zimne liczby i analizy. To przede wszystkim zrozumienie potrzeb naszych klientów i dostarczanie im rozwiązań, które przekładają się na realne korzyści. Nasze usługi badania rynku i opinii publicznej pozwalają na głębokie zrozumienie rynku, co jest nieocenione przy podejmowaniu strategicznych decyzji.

Zarządzanie administracyjne i organizacja wydarzeń to kolejne obszary, w których się wyróżniamy. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu, każde biuro, targi, wystawa czy kongres stają się wydarzeniami sprawnie zarządzanymi i niezapomnianymi.

Chociaż nie dysponujemy informacjami na temat naszej misji czy wyraźnie zdefiniowanych wartości, nasze działania codziennie świadczą o naszym profesjonalizmie i zaangażowaniu w sukces naszych klientów. Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i jak to robimy, a opinie naszych klientów są dla nas najlepszym świadectwem.

W IPMB Management nie ustajemy w dążeniu do doskonałości, a nasze usługi są ciągle udoskonalane, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już teraz cieszą się owocami naszej pracy. Razem możemy więcej.

IPMB Management najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik biurowy Kraków
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy IPMB Management

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca IPMB Management

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa IPMB Management

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Kraków
  3. Bielsko-Biała
  4. Rzeszów
  5. Walbrzych
  6. Ostrów Wielkopolski
  7. Skawina
  8. Libiąż
  9. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca IPMB Management - oferty archiwalne

  • Asystent / Asystentka Projektów

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • IPMB Management to agencja konsultingowa pomagająca klientom w takich obszarach marketingu jak budowa nowych produktów, wprowadzanie ich na rynek oraz przebudowa obecnych formuł biznesowych by były jeszcze bardziej efektywne. W związku ze stale powiększającym się portfolio prowadzonych projektów potrzebujemy wsparcia osoby, którą chętnie zatrudnimy na stanowisko:

      Asystenta / Asystentki Projektów

      Miejsce pracy: Kraków

      Zakres obowiązków

      Jako Asystent będziesz odpowiedzialny(a) za:

      • Zaangażowanie administracyjne w prowadzone projekty - takie jak dbanie o obieg dokumentów, przygotowywanie umów, korespondencja z zainteresowanymi stronami,
      • Wsparcie w tworzeniu prezentacji i raportów, poszukiwaniu podwykonawców, kosztorysowaniu projektów,
      • Dbanie o wyposażenie biura
      • Research wstępny – analiza materiałów źródłowych i przygotowanie raportów rynkowych dla konsultantów zarządzających danym projektem,

      Wymagania

      Czego od Ciebie potrzebujemy:

      • Minimum 1 roku doświadczenia na podobnym stanowisku
      • Znajomości języka angielskiego na poziomie B2/C1 – koniecznej przy tworzeniu umów dla zagranicznych klientów i partnerów
      • Ogólnej wiedzy administracyjnej związanej z tworzeniem umów, kontaktem z urzędami itd.
      • Skrupulatności i dobrej organizacji pracy
      • Umiejętności komunikacyjnych – będą Ci potrzebne w kontakcie z innymi osobami zaangażowanymi w projekt, mającymi różne priorytety i różne temperamenty

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i niezbędne narzędzia pracy
      • Możliwość rozwoju w kierunku Office Managera lub Project Managera
      • Pracę przy niezwykle ciekawych projektach – w wielu branżach (kosmetyczna, spożywcza, nowe technologie) i w wielu krajach (Polska, Niemcy, Hiszpania, Wielka Brytania, Izrael)
      • Możliwość rozwoju w strukturach międzynarodowego zespołu specjalistów
      • Życzliwą atmosferę, opiekę merytoryczną podczas wdrożenia oraz elastyczne podejście w przypadkach losowych

      Podoba Ci się nasza oferta? Wyślij nam swoje CV.

Pracodawcy w Krakowie