GRZEGORZ KRUPA PIEKARNIA

Czy to Twoja firma?

GRZEGORZ KRUPA PIEKARNIA praca

Kraków

    Piekarnia rozpoczęła działalność w 1989r.  i do dziś działa utrzymując tradycje rodzinne. Korzystamy z piekarniczych doświadczeń  pokoleniowych i jesteśmy jedną z niewielu piekarni, która nadal produkuje chleb naturalnymi  metodami i według starych receptur. Korzystając z naturalnego zakwasu wypiekamy  znany już i cieszący się powodzeniem  CHLEB GRZEŚKOWY.   Wykorzystujemy również receptury nowoczesnego piekarnictwa. Bardzo dokładnie śledzimy nowinki tej branży, bierzemy udział w szkoleniach podnoszących nasze kwalifikacje i uczestniczymy  w targach piekarniczych w kraju

GRZEGORZ KRUPA PIEKARNIA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy GRZEGORZ KRUPA PIEKARNIA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GRZEGORZ KRUPA PIEKARNIA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa GRZEGORZ KRUPA PIEKARNIA

Siedziba główna

GRZEGORZ KRUPA PIEKARNIA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca GRZEGORZ KRUPA PIEKARNIA - oferty archiwalne

  • Pracownik z kompetencjami organizacyjno - zarządczymi i marketingowymi

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zatrudnie osobę z kompetencjami organizacyjno - zarządczymi i marketingowymi zaangażuję do jakościowej i rozwojowej Piekarni w Krakowie.

      Oferta dla zdecydowanych i zdeterminowanych na sukces zawodowy i materialny oraz na własny rozwój.

      Zakres obowiązków

      • nadzór nad technologią produkcji

      • tworzenie instrukcji technologicznych i jakościowych

      • analiza kosztów produkcji

      • analiza stanów magazynowych

      Wymagania

      • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek Technologia piekarnictwa)

      • mile widziana praca na podobnym stanowisku

      • znajomość technologii produkcji pieczywa

      • umiejętność prowadzenia projektów związanych z usprawnianiem procesów produkcyjnych

      • umiejętność pracy w zespole

      • wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne

      • prawo jazdy kat. B

      • otwartość na nowe doświadczenia

      • gotowość do wyjazdów służbowych

      Oferujemy

      • umowę o pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na światowym rynku

      • wsparcie poprzez system szkoleń wdrażających oraz zawodowych

      • przyjazną atmosferę pracy

      • elastyczne godziny pracy

      • możliwość rozwoju zawodowego w ramach awansów i rekrutacji wewnętrznych

      • dobre warunki pracy

Pracodawcy w Krakowie