Phinance S.A.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Phinance S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Doradca Kraków
w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy Phinance S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Phinance S.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Phinance S.A.

Oddział Kraków

Dane firmowe i kontaktowe - Phinance S.A.

Pełna nazwa
Przemysław Florek "LUCRI"
Adres rejestrowy
ul. Juliusza Lea 210c 30-133 Kraków
NIP
7342930036
REGON
120709323
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
19.06.2008
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.51.Z Sprzedaż hurtowa komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania
  • 46.65.Z Sprzedaż hurtowa mebli biurowych

Działalność związana z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi

  • 56.21.Z Przygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering)

Informacja i komunikacja

  • 62.01.Z Działalność związana z oprogramowaniem
  • 62.02.Z Działalność związana z doradztwem w zakresie informatyki

Działalność finansowa i ubezpieczeniowa

  • 66.19.Z Pozostała działalność wspomagająca usługi finansowe, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych
  • 66.22.Z Działalność agentów i brokerów ubezpieczeniowych
  • 66.29.Z Pozostała działalność wspomagająca ubezpieczenia i fundusze emerytalne

Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości

  • 68.20.Z Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi
  • 68.31.Z Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 69.10.Z Działalność prawnicza
  • 69.20.Z Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe
  • 70.21.Z Stosunki międzyludzkie (public relations) i komunikacja
  • 70.22.Z Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania
  • 73.20.Z Badanie rynku i opinii publicznej

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 78.10.Z Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników
  • 82.11.Z Działalność usługowa związana z administracyjną obsługą biura
  • 82.19.Z Wykonywanie fotokopii, przygotowywanie dokumentów i pozostała specjalistyczna działalność wspomagająca prowadzenie biura

Edukacja

  • 85.59.B Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie Phinance S.A.

3.9

Na podstawie 14 ocen z Google.

Zofia Decker

"Polecam"

miesiąc temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 31.01.2024

Praca Phinance S.A. - oferty archiwalne

  • Doradca Klienta - KRAKÓW

    • Kraków
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • 2 000-6 000 zł / mies.
    • Jesteśmy największą niezależną firma doradztwa finansowego w Polsce. Od 19 lat pomagamy ludziom zadbać o ich finanse.

      Szukamy młodych, otwartych i wygadanych ludzi którzy świetnie zarządzają swoim czasem.
      Stawiamy na osoby chcące się rozwijać, pragnące szybko osiągnąć sukces - a co ważniejsze - utrzymać go!

      Nie chcesz siedzieć za biurkiem od 8 do 16?

      Chcesz sam decydować jak bardzo się zaangażujesz i ile czasu poświęcisz na pracę?

      U nas Twój plan tygodnia zależy wyłącznie od Ciebie :)

      Obecnie nasze krakowskie biuro oferuje :

      • Pełnoetatowa praca
      • Płatny staż

      Staże oferujemy w działach:
      • dział administracji / finansowy
      • dział obsługi klienta

      Zakres obowiązków

      • Budowanie długofalych relacji z Klientem zgodnie ze standardami firmy
      • Tworzenie własnej bazy Klientów
      • Wykonywanie analizy finansowej - rozpoznawanie potrzeb Klientów
      • Dostoswanie kompleksowych rozwązań finansowych dla Klientów firmy
      • Dbanie o dobry wizerunek firmy
      • Stały rozwój kwalifikacji i uzupełnianie wiedzy w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi

      Wymagania

      Jeśli tylko posiadasz:

      • Wykształcenie minimum średnie (wymagana matura)
      • Zaświadczenie o niekaralności
      • Zdolności interpersonalne – komunikatywność
      • Wysoka kultura osobista
      • Zaanażowanie i chęć rozwoju zawodowego
      • Samodzielność i inicjatywa w działaniu

      Oferujemy

      Jeśli spełniasz powyższe wymagania, to:

      • Na każdym etapie Twojego rozwoju otrzymasz od nas rzetelne wsparcie
      • Dostaniesz bogaty i profesjonalny system szkoleń wdrażających oraz rozwijających kompetencje
      • Zdasz egzaminy licencyjne uprawniające do wykonywania zawodu
      • Damy Ci możliwość zdobycia licencji KNF
      • Pomożemy zrealizować własną ścieżkę kariery w naszej firmie
      • Otrzymasz opieka Kierownika w każdym momencie wdrożenia
      • Będziesz miał możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o wyniki
      • Dostaniesz dostęp do narzędzi pracy (platformy on-line, system CRM, możliwość zawierania umów zdalnie)
      • elastyczny plan tygodnia pozwalający łączyć pracę z nauką lub innymi aktywnościami
      • Zapewnimy możliwość wypracowania bezpiecznej dla Ciebie formy wynagrodzenia (podstawa + prowizja)

Pracodawcy w Krakowie