SPRINGAP s.c.

Czy to Twoja firma?

SPRINGAP s.c. praca

Kraków

Jesteśmy SPRINGAP s.c., zespołem pełnym energii i doświadczenia, który od 2010 roku nieustannie rozwija swoje kompetencje w projektowaniu instalacji sanitarnych i systemów HVAC. Nasza siedziba znajduje się w historycznym Krakowie, gdzie z pasją tworzymy projekty, które nie tylko spełniają oczekiwania naszych klientów, ale również wyznaczają nowe standardy w branży.

Nasza oferta to przede wszystkim projektowanie sieci oraz przyłączy wodociągowych, kanalizacyjnych i gazowych. Zajmujemy się również adaptacją instalacji sanitarnych wewnętrznych, projektowaniem obiektów inżynierskich, a także kompleksowym zagospodarowaniem wód opadowych. W naszej pracy kierujemy się najnowszymi technologiami, korzystając z zaawansowanych programów CAD i BIM oraz specjalistycznych aplikacji obliczeniowych, co pozwala nam na realizację projektów technicznych na najwyższym poziomie.

Rozumiemy, jak ważne jest indywidualne podejście do każdego zlecenia. Dlatego dokładnie analizujemy dostępne technologie, aby zapewnić optymalizację kosztów zarówno w fazie budowy, jak i późniejszej eksploatacji. Nasza praca nie kończy się na dostarczeniu dokumentacji projektowej – oferujemy również doradztwo na etapie koncepcji obiektu budowlanego oraz realizujemy nadzory autorskie i inwestorskie.

Jesteśmy dumni z naszej zdolności do dostarczania nie tylko projektów, ale także kompleksowych rozwiązań, które obejmują świadectwa energetyczne oraz usługi kreślarskie. W naszej pracy łączymy wiedzę techniczną z praktycznym doświadczeniem, co pozwala nam na świadczenie dodatkowych usług, takich jak doradztwo i nadzór, a także realizację robót budowlanych w zakresie instalacji sanitarnych i HVAC.

W SPRINGAP s.c. stawiamy na ciągły rozwój i innowacyjność, co pozwala nam utrzymać silną pozycję na rynku i być wiarygodnym partnerem dla naszych klientów. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu w tworzenie przestrzeni, które są nie tylko funkcjonalne, ale i przyjazne dla użytkowników oraz środowiska.

SPRINGAP s.c. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Kraków
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy SPRINGAP s.c.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SPRINGAP s.c.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Hardware Planner - ePLAN

    RECONNECT
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • 13 000-16 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Mapa SPRINGAP s.c.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Warszawa
  3. Bielsko-Biała
  4. Olsztyn
  5. Niepołomice
  6. Trzebinia
  7. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca SPRINGAP s.c. - oferty archiwalne

  • ASYSTENT PROJEKTANTA (HVAC): Wentylacja

    • Kraków
    • Asystent projektanta instalacji wentylacyjnych.
      Miejsce pracy: Kraków.

      Zakres obowiązków

      • projektowanie instalacji wentylacji mechanicznej,
      • współpraca z architektami oraz projektantami branżowymi,
      • kontakt z Inwestorami, instytucjami i innymi podmiotami dla realizowanych dokumentacji.

      Wymagania

      • minimum roczne doświadczenie w samodzielnej pracy na podobnym stanowisku,
      • biegła znajomość branżowych programów do projektowania (przede wszystkim Ventpack) oraz pakietów biurowych,
      • wykształcenie wyższe kierunkowe (Inżynieria Środowiska),
      • umiejętność analizy i rozwiązywania problemów technicznych,
      • kreatywność techniczna – umiejętność tworzenia koncepcji, adaptacji i analiz,
      • umiejętność pracy pod wpływem stresu i presją czasu,
      • wysokie zdolności samoorganizacyjne,
      • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
      • dokładność, rzetelność i terminowość.

      Oferujemy

      • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego,
      • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
      • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, wiedzy, wyników i zaangażowania,
      • optymalne narzędzia pracy,
      • samodzielność i odpowiedzialność przy realizacji zadań,
      • możliwość odbycia praktyki do uprawnień budowlanych.

Pracodawcy w Krakowie