COPY Landia

Czy to Twoja firma?

COPY Landia praca

Kraków

Witaj w COPY Landia - Twojej drukarni w sercu Krakowa. Od 2012 roku nieustannie rozwijamy naszą pasję do poligrafii, aby dostarczać usługi, które przekraczają oczekiwania naszych Klientów. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią historii Krakowa, miasta kreatywności i innowacji, gdzie nasze trzy lokalizacje służą mieszkańcom i przedsiębiorcom.

Specjalizujemy się w szerokim zakresie usług poligraficznych, introligatorskich i reklamowych, które obejmują druk cyfrowy, offsetowy, pigmentowy, Lateksowy, UV, sublimacyjny, Flex & Flock. Nasze technologie druku są zawsze na czasie, dzięki czemu możemy zagwarantować produkty najwyższej jakości. To właśnie nasz nowoczesny park maszynowy, wyposażony w urządzenia renomowanych marek, pozwala nam na szybką realizację nawet najbardziej wymagających zleceń.

Jesteśmy dumni, że przez ponad dekadę działalności zdobyliśmy grono zaufanych Klientów, którzy cenią sobie naszą elastyczność i zaangażowanie. Nasza oferta jest wyjątkowa, ponieważ oferujemy druk w każdym formacie, nawet od jednej sztuki. Wyróżnia nas również ekologiczny druk wielkoformatowy, precyzyjne cięcie po obrysie oraz cięcie i frezowanie ploterem CNC. Znakowanie gadżetów reklamowych to kolejna nasza specjalność, która pozwala naszym Klientom wyróżnić się na rynku.

W COPY Landia rozumiemy, że czas to pieniądz. Dlatego działamy online 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, abyś mógł złożyć zamówienie wtedy, kiedy jest Ci to najbardziej wygodne. Nasza oferta usługowa jest wszechstronna – od kserograficznych usług, przez druk, ksero, skanowanie, plotowanie, oprawę prac, po produkcję naklejek wycinanych, pieczątek, tuszy i gadżetów reklamowych. Nie zapominamy również o branży HoReCa, dla której przygotowujemy specjalistyczne druki, w tym notesy kelnerskie.

W COPY Landia jesteśmy przekonani, że sukces naszych Klientów jest również naszym sukcesem. Dlatego każdego dnia pracujemy z pasją, aby dostarczać produkty, które pomagają budować ich markę i osiągać cele biznesowe. Zapraszamy do współpracy – razem stworzymy coś wyjątkowego.

COPY Landia najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Drukarz Kraków
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy COPY Landia

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca COPY Landia

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa COPY Landia

Studio Grficzne

KROWODRZA ul. Królewska 65A 30-081 Kraków

Praca COPY Landia - oferty archiwalne

  • Drukarz Cyfrowy - praca z Klientem

    COPY Landia
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 200-4 100 zł / mies.
    • Sieć punktów poligraficzny COPY Landia ogłasza nabór na stanowisko Drukarz Cyfrowy - praca z Klientem. Mile widziane osoby z doświadczeniem w branży poligraficznej lub reklamowej. Zachęcamy do składania aplikacji osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności.

      Miejsce pracy: Kraków (jeden z oddziałów)

      Wszyst­kich chęt­nych kandydatów pro­si­my o prze­sy­ła­nie swo­je­go CV wraz z aktualnym zdjęciem w formularzu kontaktowym.

      Zakres obowiązków

      • praca z Klientem (obsługa Klienta, obsługa maila)
      • realizacja bieżących zamówień (wydruki, oprawy itp)
      • obsługa maszyn do druku cyfrowego (Ricoh, Konica Minolta)
      • obsługa ploterów wielkoformatowych (Oce, Canon)
      • obsługa urządzeń introligatorskich (gilotyna, bigownica, foliarka itp)

      Wymagania

      Oczekujemy:

      • wysokiej kultury osobistej.
      • biegłej obsługi komputera i internetu
      • dobrej znajomości oprogramowania Microsoft Office i Windows
      • minimum podstawowej znajomości programów graficznych typu Corel, Abode PS
      • uczciwości i zaangażowania w powierzone zadania
      • dobrej organizacji własnego czasu pracy
      • dbałości o szczegóły w powierzonych zadaniach
      • punktualności i schludności.
      • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.
      • utrzymanie czystości na stanowisku pracy.

      Mile widziane:

      • doświadczenie w branży poligraficznej (punkt ksero, drukarnia, agencja reklamy)

      Oferujemy

      • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
      • systemy benefitowe "MultiSport"
      • prywatny pakiet medyczny
      • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia i zaangażowania
      • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
      • płatny okres szkoleniowy / próbny.
      • pracę w systemie zmianowym.
      • pracę wesołym zespole
      • przyjazną atmosferę pracy
      • szkolenie z obsługi maszyn

Pracodawcy w Krakowie