Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - SJS SPÓŁKA AKCYJNA

Grupa SJS to firma, która istnieje już 20 lat, a powstała z pasji do samochodów i sportu motoryzacyjnego.

Naszymi brandami są:

Szkoła Jazdy Subaru – pierwsza w Polsce markowa akademia doskonalenia techniki jazdy. Treningi prowadzone przez Szkołę Jazdy Subaru dedykowane są wszystkim Klientom nowych samochodów tej marki oraz właścicielom i pasjonatom samochodów spod znaku Plejad.

Driving Experience – jest działem firmy skoncentrowanym na eventach z wykorzystaniem supersportowych samochodów. W Driving Experience jako jedyni w Polsce posiadamy ponad dwadzieścia własnych samochodów klasy Lamborghini, Ferrari, AMG czy Porsche... Eventy głównie realizujemy na torach wyścigowych zarówno w Polsce jak i za granicą. Są to niezwykle prestiżowe realizacje dla Klienta biznesowego.

SJS Driving Academy – należy do naszego core biznesu. Jest to współpraca z korporacjami w zakresie szeroko rozumianego bezpieczeństwa motoryzacyjnego. Są to szkolenia doskonalenia techniki jazdy oraz eco-drivingu dla kierowców samochodów osobowych, dostawczych, terenowych oraz ciężarowych i motocyklistów. To również audyty bezpieczeństwa, globalne programy zmniejszenia wypadkowości, audyty bezpieczeństwa kierowców. To również treningi dla osób indywidualnych od szkoleń podstawowych aż do szkoleń zawodników sportowych.

 

Pośród naszych 19 certyfikowanych instruktorów są między innymi Kajetan Kajetanowicz oraz Wojtek Chuchała – Rajdowi Samochodowi Mistrzowie Europy.

Oferty pracy SJS SA

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Adres

ul. Władysława Żeleńskiego 103
31-353 Kraków
województwo małopolskie
powiat Kraków
gmina Kraków-Krowodrza

Dodatkowe informacje

NIP: 9451931797
REGON: 357740163
KRS: 0000333645

Dyrektor generalny

Gabriel Nowak
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 31-07-2009
Źródło: GUS, KRS

Pracodawcy z miasta Kraków