Atlantis Poland Sp. z o.o.

Oferty pracy Atlantis Poland Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Atlantis Poland Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Atlantis Poland Sp. z o.o.

Centrala

Dane firmowe i kontaktowe - Atlantis Poland Sp. z o.o.

Pełna nazwa
ATLANTIS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Skierniewicka 14/U5 01-230 Warszawa
NIP
7343515977
REGON
122609880
KRS
0000425559
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
28.06.2012
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Działalność związana z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi

  • 55.10.Z Hotele i podobne obiekty zakwaterowania
  • 56.10.A Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne

Działalność finansowa i ubezpieczeniowa

  • 64.92.Z Pozostałe formy udzielania kredytów
  • 64.99.Z Pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych
  • 66.21.Z Działalność związana z oceną ryzyka i szacowaniem poniesionych strat

Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości

  • 68.10.Z Kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek
  • 68.20.Z Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 70.22.Z Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 82.91.Z Działalność świadczona przez agencje inkasa i biura kredytowe
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Gdynia

Data aktualizacji: 01.03.2024

Praca Atlantis Poland Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. Kontaktów z Organami Ścigania

    CITIHAUS
    • Kraków
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • Współpraca i prowadzenie korespondencji z Policją/Prokuraturą/Sądami oraz innymi Organami Ścigania;
      • Przygotowywanie zawiadomień o podejrzeniu popełnienia przestępstwa na szkodę Spółki;
      • Reprezentowanie Spółki w ramach toczących się już postepowań;
      • Zarządzenie dokumentacją związaną z prowadzonymi sprawami;
      • Współpraca z innymi działami w Spółce w zakresie przestępstw gospodarczych i urzędniczych;
      • Przeciwdziałanie oraz wykrywanie przestępstw gospodarczych;
      • Prowadzenie postępowań wyjaśniających oraz raportowanie o wykrytych; przestępstwach i nadużyciach w ramach działań Spółki;

      Wymagania

      • Doświadczenie w pracy na stanowisku prawniczym, urzędniczym;
      • Wykształcenie wyższe;
      • Znajomość programów Word i Excel, szybkie i płynne pisanie;
      • Dyspozycyjność i zaangażowanie w pracy;
      • Bardzo dobra organizacja czasu pracy;
      • Umiejętność ustalania priorytetów oraz samodzielności działania;

      Oferujemy

      • Miesięczny okres próbny, następnie na czas nie określony;
      • Bezstresowe przygotowanie do objęcia stanowiska pracy;
      • Wysokie premie motywacyjne;
      • Praca w biurze w godzinach 8-16;
      • Możliwy kontrakt B2B w ramach współpracy;
      • Możliwość rozwoju oraz doświadczenie w szybko rozwijającej się firmie;

Pracodawcy w Krakowie