INITIUS Sp. z o.o. Sp.K.

Czy to Twoja firma?

INITIUS sp. z o.o. Sp.K. praca

Kraków

Nazywamy się Initius i jesteśmy dumnym przedstawicielem krakowskiego sektora usług i doradztwa informatycznego. Nasza historia sięga ponad 15 lat wstecz, kiedy to zaczęliśmy specjalizować się w wdrażaniu systemów informatycznych, stając się autoryzowanym partnerem enova365. Dzięki temu, zbudowaliśmy solidną pozycję na rynku, a nasze doświadczenie i zaangażowanie zaowocowały miejscem w czołówce rankingu partnerów.

Nasza oferta to nie tylko wdrożenia systemów informatycznych, ale także integracje systemu enova365 z zewnętrznymi rozwiązaniami oraz dostarczanie szerokiej gamy sprzętu z zakresu systemów kodów kreskowych i terminali mobilnych. Rozumiemy, że każdy klient jest wyjątkowy, dlatego nasze rozwiązania powstają na podstawie indywidualnego projektu i analizy potrzeb, co pozwala nam dostarczać produkty i usługi najwyższej jakości.

Jesteśmy zespołem liczącym od 11 do 50 specjalistów, którzy nieustannie poszerzają swoją wiedzę, aby sprostać wyzwaniom nowoczesnego rynku. Nasze usługi są skierowane do różnorodnych firm z całej Polski, a nasza ekspertyza pozwala nam na wykorzystanie najnowszych technologii w praktyce.

W Initius stawiamy na kreatywne rozwiązania biznesowe, które umożliwiają pracę z wielu urządzeń i miejsc, zapewniając przy tym bezpieczeństwo pracy i danych oraz wydajność. Rozumiemy, jak ważne jest, aby technologia wspierała biznes, dlatego nasze systemy są integrowane z oprogramowaniami branżowymi, co stanowi naszą przewagę konkurencyjną.

Nasze usługi nie kończą się na samym wdrożeniu. Oferujemy kompleksowe doradztwo, szkolenia i wsparcie techniczne, aby nasi klienci czuli się pewnie i komfortowo, korzystając z nowych rozwiązań. Nasz stały helpdesk jest zawsze gotowy, by pomóc i odpowiedzieć na wszelkie pytania.

W Initius wierzymy, że nasze unikalne podejście do klienta i zdolność do dostarczania kreatywnych rozwiązań to klucz do sukcesu zarówno naszych klientów, jak i naszej firmy. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych partnerów, którzy zaufali naszej wiedzy i doświadczeniu. Razem możemy osiągnąć więcej.

INITIUS Sp. z o.o. Sp.K. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Wdrożeniowiec Kraków
- w kategoriach zawodowych:
badania i rozwój

Oferty pracy INITIUS Sp. z o.o. Sp.K.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca INITIUS Sp. z o.o. Sp.K.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Specjalista ds. Rozwoju

    METCHEM Sp. z o.o.
    • Wadowice
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • 7 000-10 000 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Specjalista ds. planowania produkcji

    LAMINTEX sp. z o.o.
    • Nowy Sącz
    Polecana
    Dodana

Mapa INITIUS Sp. z o.o. Sp.K.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Kraków

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca INITIUS Sp. z o.o. Sp.K. - oferty archiwalne

  • Wdrożeniowiec Systemu ERP enova365

    • Kraków
    • pełny etat
    • Firma INITIUS specjalizująca się w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań informatycznych do zarządzania przedsiębiorstwem poszukuje osób na stanowisko:

      Wdrożeniowiec Systemu ERP enova365

      z obszarów: Kadry Płace

      Zakres obowiązków

      • konfiguracja i parametryzacja systemu ERP enova365 pod kątem wymagań użytkowników
      • analiza działalności klienta w celu określenia potrzeb i oczekiwań
      • udział w opracowywaniu dokumentacji projektowych (w tym analiz przedwdrożeniowych)
      • prowadzenie szkoleń i warsztatów dla użytkowników końcowych
      • bieżąca obsługa zgłoszeń klientów (telefoniczna, e-mail)
      • przeprowadzanie testów funkcjonalności dedykowanych

      Wymagania

      • wiedzy z zakresu funkcjonowania przedsiębiorstw w obszarze kadrowo-płacowym
      • zaangażowania, motywacji oraz chęci rozwoju
      • umiejętność rozwiązywania problemów analitycznych oraz technicznych
      • umiejętności pracy w zespole jak również realizacji samodzielnych zadań
      • znajomość pakietu MS Office

      Dodatkowym atutem będzie:

      • znajomość systemu ERP enova365
      • znajomość systemów kadrowo-płacowych
      • doświadczenia w wdrażaniu systemu klasy ERP
      • doświadczenie w kontaktach z klientami
      • prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • pracę przy realizacji ciekawych projektów wdrożeniowych
      • możliwość rozwoju zawodowego
      • kontakt z najnowszymi technologiami
      • miłą atmosferę w profesjonalnym zespole
      • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
      • atrakcyjne warunki finansowe
      • świadczenia do­dat­ko­we: Mul­tiSport, ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie.

Pracodawcy w Krakowie