Drukarnia Papilon

Czy to Twoja firma?

Drukarnia Papilon praca

Kraków

W sercu malowniczego Krakowa, od 2012 roku, rozwija się nasza pasja i profesjonalizm – Drukarnia Papillon. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią dynamicznie rozwijającego się sektora poligraficznego, specjalizując się w druku offsetowym oraz produkcji opakowań, które zachwycają zarówno formą, jak i funkcjonalnością.

Nasza oferta to znacznie więcej niż zwykły druk – to kompleksowe rozwiązania poligraficzne. Tworzymy ulotki, plakaty, foldery, notesy, katalogi, opakowania, torby reklamowe, teczki oraz segregatory, które pomagają naszym klientom w skutecznym komunikowaniu się z ich odbiorcami. Rozumiemy, jak ważny jest każdy detal, dlatego korzystamy z nowoczesnych urządzeń offsetowych, które gwarantują precyzję i jakość na każdym etapie produkcji.

W Drukarni Papillon każdy klient jest wyjątkowy. Nasze indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań, wsparcie naszego działu DTP w przygotowaniu plików do druku oraz możliwość wykonania proofa certyfikowanego to dowód na to, że każde zlecenie traktujemy z należytą starannością i zaangażowaniem. Dzięki stale powiększanemu parkowi maszynowemu, jesteśmy w stanie zaproponować atrakcyjne ceny, krótkie terminy realizacji oraz produkt najwyższej jakości.

Nasza drukarnia to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a zadowolenie klienta jest naszym priorytetem. Nieustannie dążymy do doskonałości, by nasze wydruki były nie tylko estetyczne, ale i funkcjonalne. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Razem możemy tworzyć historie, które zostaną zapisane na kartach wyjątkowych projektów poligraficznych.

Drukarnia Papilon najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy Drukarnia Papilon

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Drukarnia Papilon

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Drukarnia Papilon

Siedziba główna

Praca Drukarnia Papilon - oferty archiwalne

  • Przedstawiciel Handlowy

    • Kraków
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • Drukarnia Papillon

      to młoda i prężnie rozwijająca się firma na rynku poligraficznym w Krakowie. Zajmujemy się drukiem offsetowym materiałów reklamowych takich jak: foldery, ulotki, plakaty, woblery, gazety, książki, czasopisma, opakowania, segregatory... Wraz z rozwojem technologicznym firmy zwiększają się nasze moce produkcyjne. Z tego powodu, potrzebujemy osób chętnych do pracy, ambitnych i łatwo nawiązujących kontakty. Naszym celem jest być liderem na rynku w Krakowie i później także w Polsce.

      Przedstawiciel Handlowy

      Miejsce pracy: Kraków

      Zakres obowiązków

      • Aktywne poszukiwanie nowych klientów dla Drukarni Papillon
      • Utrzymywanie dobrych stosunków z klientami
      • Nadzorowanie procesów produkcyjnych zamówień
      • Przygotowywanie ofert i badanie rynku

      Wymagania

      • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 1 rok
      • Samodzielność, komunikatywność i wysoki poziom umiejętności negocjacyjnych
      • Prawo jazdy kat. B
      • Doświadczenie w obsłudze klienta
      • Mile widziana znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego (komunikatywnie)
      • Mile widziane doświadcznie w poligrafii

      Oferujemy

      • Pracę w młodym i zgranym zespole
      • Miłą atmosferę
      • Możliwość rozwoju interpersonalnego
      • Stałą pracę
      • Wynagrodzenie podstawowe plus prowizja
      • Prace na własnej działalności z warunkami jak w umowie o pracę

Pracodawcy w Krakowie