GRUPA PROJEKT SP Z O O

Czy to Twoja firma?

GRUPA PROJEKT sp. z o.o. praca

Kraków

 Grupa-Projekt działa na rynku nieprzerwanie od prawie 20 lat. Zdobywając w tym czasie ogromne doświadczenie bazujące na setkach wykonanych i zrealizowanych projektów. W naszej działalności stawiamy przede wszystkim na kompleksową realizację inwestycji oraz rozwój własny.

Wychodząc naprzeciw obowiązującym standardom staramy się wdrażać innowacyjne rozwiązania projektowe, pozwalające na zmniejszenie zużycia energii, a co za tym idzie koszty funkcjonowania projektowanych przez nas instalacji stają się niższe.

Zadowolenie naszych klientów i jakość obsługi to dla nas sprawy priorytetowe.

GRUPA PROJEKT SP Z O O najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy GRUPA PROJEKT SP Z O O

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GRUPA PROJEKT SP Z O O

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa GRUPA PROJEKT SP Z O O

Siedziba główna

GRUPA PROJEKT SP Z O O poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca GRUPA PROJEKT SP Z O O - oferty archiwalne

  • ELEKTROMONTER

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • Obecie poszukujemy kandydata na stanowisko:

      Elektromonter
      (dział - elektroenergetyka - sieci)

      Miejsce pracy: Kraków

      Zakres obowiązków

      • budowa napowietrznych i kablowych sieci, SN i nN oraz stacji transformatorowych,

      Wymagania

      • wykształcenie zasadnicze lub średnie kierunkowe,
      • prawo jazdy kat. „B”,
      • umiejętność pracy w zespole,
      • dodatkowym atutem jest:
        • świadectwo kwalifikacji „E” do 15kV,
        • prawo jazdy kat. „C”, „C+E”,
        • uprawnienia do prac pod napięciem PPN,
        • uprawnienia na koparkę, HDS.

      Oferujemy

      • atrakcyjny system wynagrodzenia,
      • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia, uprawnienia, prawo jazdy,
      • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ( pełny etat),
      • praca w stabilnej firmie o uregulowanej pozycji na rynku,
      • pakiet świadczeń pracowniczych ( ubezp. grupowe, MultiSport, pakiet medyczny),
      • praca w miłej atmosferze i wykwalifikowanym zespole,
      • wyposażenie i narzędzia niezbędne do pracy,
      • rozpoczęcie pracy od zaraz.

      Tel kontaktowy: 534-600-801

Pracodawcy w Krakowie