Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - JANUSZ GÓRALEWSKI JMG

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku doradcy klienta turystycznego w sklepie z pamiątkami.

Punkt mieści się w sąsiedztwie Rynku Głównego, czynny od godziny 8:00 do 24:00 każdego dnia roku.
Praca odbywa się w systemie zmianowym (8:00-16:00; 16:00-24:00)

Zakres obowiązków:
-prezentowanie klientom zgodnie z ich potrzebami i możliwościami wyselekcjonowanych produktów
-znajomość asortymentu oraz aktualizowanie wiedzy produktowej
-aktywna obsługa wg standardu firmy
-nawiązanie kontaktu z każdym potencjalnym klientem
-realizacja planów sprzedażowych
-przyjmowanie dostaw, znakowanie i eksponowanie towaru
-obsługa kasy fiskalnej

Od pracownika oczekujemy przede wszystkim serdecznego nastawienia do klienta oraz rzetelnego podejścia do pracy.

Oferujemy:
-szkolenie z zakresu obsługi klienta, z wiedzy o asortymencie oraz obsługi kasy fiskalnej
-umowę o pracę lub zlecenie (do wyboru)
-stawkę godzinową 15zł netto
-rabat 70% na asortyment sklepu
-pracę w miłej atmosferze i zgranym zespole

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na e-mail annabbuczek@gmail.com

Oferty pracy JMG

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Adres

os. Osiedle Józefa Strusia 3
31-807 Kraków
województwo małopolskie
powiat Kraków
gmina Kraków-Nowa Huta

Adres do doręczeń

Dodatkowe stałe miejsca wykonywania działalności gospodarczej

ul. Grodzka 62
31-044 Kraków
gmina Kraków-Śródmieście
ul. Dobrego Pasterza 109
31-416 Kraków
gmina Kraków-Krowodrza
ul. Grodzka 9
31-006 Kraków

Dodatkowe informacje

NIP: 9451529285
REGON: 351440112

Profil działalności:

  • 32.99.Z - Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana
  • 47.19.Z - Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach
  • 47.51.Z - Sprzedaż detaliczna wyrobów tekstylnych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 47.71.Z - Sprzedaż detaliczna odzieży prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 47.78.Z - Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 47.82.Z - Sprzedaż detaliczna wyrobów tekstylnych, odzieży i obuwia prowadzona na straganach i targowiskach
  • 47.89.Z - Sprzedaż detaliczna pozostałych wyrobów prowadzona na straganach i targowiskach
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej: 15-01-1998
Status indywidualnej działalności gospodarczej: Aktywny
Źródło: GUS, CEIDG

Pracodawcy z miasta Kraków