Eko Elprom Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Eko Elprom sp. z o.o. praca

Kraków

W sercu Krakowa, przy ul. Myśliwska 66 lok. 123, znajduje się siedziba firmy Eko Elprom – eksperta w dziedzinie nowoczesnych instalacji. Nasza specjalność to tworzenie koncepcji i realizacja projektów budowlanych, przetargowych i wykonawczych w obszarze instalacji elektrycznych, energetycznych, teletechnicznych, teletekomunikacyjnych, a także automatyki HVAC i BMS. Jesteśmy dumni z naszej zdolności do tworzenia wielobranżowych serwerowni i Data Center, które służą nawet tak wymagającym klientom jak lotniska i wieże kontroli lotów.

W Eko Elprom stawiamy na wysoką jakość obsługi i niezawodność. Nasza współpraca z UPS gwarantuje elastyczność logistyczną, dzięki czemu dokumentacja, uzgodnienia i upoważnienia dotrą do klienta szybko i bezproblemowo. Rozumiemy, że w dzisiejszym świecie czas to pieniądz, dlatego zawsze staramy się być o krok przed oczekiwaniami naszych klientów, dostarczając usługi na najwyższym poziomie.

Nie ograniczamy się do jednego regionu – nasze projekty rozciągają się na całą Polskę, z realizacjami w wielu województwach. Jesteśmy dumni z naszej zdolności do pełnej koordynacji projektów, w tym instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnych oraz wod-kan, co pozwala nam na kompleksową obsługę inwestycji.

Nasza polityka firmy jest zorientowana na potrzeby klientów. To oni są dla nas najważniejsi, a nasza elastyczność logistyczna i indywidualne podejście do każdego zlecenia to nasz znak rozpoznawczy. Wierzymy, że dzięki temu nasza pozycja na rynku jest silna i stabilna, choć zawsze dążymy do bycia jeszcze lepsi.

W Eko Elprom wiemy, że zaufanie buduje się nie tylko poprzez doskonałą jakość usług, ale również poprzez budowanie relacji z klientami. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych partnerów, którzy już nam zaufali. Razem możemy tworzyć przestrzenie, które będą inteligentne, bezpieczne i efektywne – dzisiaj i w przyszłości.

Eko Elprom Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Projektant Kraków
- w kategoriach zawodowych:
sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie

Oferty pracy Eko Elprom Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Eko Elprom Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Hardware Planner - ePLAN

    RECONNECT
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • 13 000-16 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Mapa Eko Elprom Sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca Eko Elprom Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Projektant Instalacji Elektrycznych

    • Kraków
    • pełny etat
    • Firma Eko Elprom Sp. z o.o. poszukuje do pracy na stanowisku Projektanta Instalacji Elektrycznych.

      Zakres obowiązków

      • Opracowywanie projektów instalacji elektrycznych
      • Wykonywanie prac projektowych zgodnie z wytycznymi Klienta oraz obowiązującymi przepisami i normami prawnymi
      • Współpraca z Klientem, organami jednostek samorządowych oraz gestorami sieci

      Wymagania

      • Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
      • Znajomość programu AutoCAD
      • Wykształcenie wyższe techniczne: Elektrotechnika, Elektronika, Energetyka lub pokrewne
      • Umiejętność pracy w zespole oraz sumienność

      Mila widziane:

      • uprawnienia budowlane do projektowania
      • znajomość oprogramowania Revit
      • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

      Oferujemy

      • Stabilne i długoterminowe zatrudnienie w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
      • Jasne zasady i warunki pracy - umowa o pracę
      • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego - uczestnictwo w ciekawych projektach

      Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: iklimas(at)ekoelprom.pl

      Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

  • Asystent Projektanta Instalacji Elektrycznych

    • Kraków
    • Firma Eko Elprom Sp. z o.o. poszukuje do pracy na stanowisku Asystenta Projektanta Instalacji Elektrycznych.

      Wymagania

      • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
      • Wykształcenie wyższe techniczne: Elektrotechnika, Elektronika, Energetyka lub pokrewne.

      • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikacyjnym

      Oferujemy

Pracodawcy w Krakowie