Twoje wsparcie w rekrutacji

GRUPA WOLFF Pracodawca
Oferty pracy GRUPA WOLFF

GRUPA WOLFF to polska firma działająca w branży przemysłowej. Za cel stawiamy sobie dostarczanie rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo produkcji (ochrona przed pożarem i wybuchem), jak również urządzeń procesowych. Nasze najważniejsze obszary funkcjonowania to:

  • bezpieczeństwo wybuchowe (ATEX) i pożarowe
  • urządzenia elektrotechniczne w wykonaniu Ex
  • urządzenia procesowe stosowane w produkcji
  • projektowanie instalacji przemysłowych

Bartosz Wolff prezes GRUPY WOLFF tak charakteryzyje firmę jako pracodawcę: 

Nasza firma nie jest doskonała… chyba żadna nie jest. Robimy wszystko co w naszej mocy, żebyśmy stanowili jeden, zgrany zespół, który nawzajem się wspiera. Chcę, aby GRUPA WOLFF była jeszcze lepszym miejscem pracy. Dużo w tym kierunku zrobiliśmy, ale jeszcze więcej przed nami.

Nie tworzę sztucznych barier. Jestem do dyspozycji dosłownie każdego pracownika. Bo każda osoba jest ważna. Firma jest jak zegarek, jeśli wypada jego najmniejszy trybik mechanizm zaczyna szwankować.ODBIERZ KASĘ ZA POLECENIA: to ogłoszenie nie jest dla Ciebie, ale znasz kogoś kto świetnie sprawdził się na tym stanowisku? Przejdź na poniższą stronę i poleć nam pracownika. W chwili, gdy przepracuje On okres próbny i jeden dzień otrzymasz wynagrodzenie w wysokości 3000 zł.

www.grupa-wolff.eu/kariera

Oferty pracy

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Ta firma zamieszczała także ogłoszenia (archiwum):

Specjalista ds. bezpieczeństwa wybuchowego i procesowego
inżynier
umowa o pracę