Czy to Twoja firma?

Konstruktor Bis sp. z o.o. Sp.K praca

Kraków

W samym sercu Krakowa, w dynamicznie rozwijającym się świecie budownictwa i architektury, Konstruktor Bis jest firmą, która od lat wspiera swoich klientów w realizacji ich wizji i projektów. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią przemian, które kształtują krajobraz naszego miasta i regionu. Nasza oferta skierowana jest zarówno do profesjonalistów z branży budowlanej, jak i do indywidualnych inwestorów, którzy z pasją tworzą własne przestrzenie życiowe.

Rozumiemy, że każdy projekt jest wyjątkowy i wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego też, nasza działalność opiera się na solidnym doradztwie technicznym, które jest fundamentem do budowania trwałych i bezpiecznych konstrukcji. Nasz zespół specjalistów zawsze służy pomocą, zarówno przy wyborze materiałów, jak i przy rozwiązywaniu technicznych wyzwań, które niesie ze sobą każda inwestycja.

W Konstruktor Bis cenimy sobie jakość i terminowość – dostarczamy materiały budowlane na czas i do miejsca wskazanego przez klienta, dbając o to, by każda dostawa była kompletna i zgodna z zamówieniem. Nasze usługi obejmują również realizację zamówień zdalnych – telefonicznych, mailowych oraz faxowych, co pozwala na szybką i efektywną komunikację.

Zdajemy sobie sprawę, że świat się zmienia, a wraz z nim potrzeby naszych klientów. Dlatego nieustannie poszerzamy naszą ofertę handlową, by odpowiadała ona na aktualne wymagania rynku. Prowadzimy również szkolenia dla firm, które pragną poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności, co przekłada się na jakość realizowanych przez nich projektów.

W Konstruktor Bis wierzymy, że każdy klient jest dla nas ważny – niezależnie od wielkości zamówienia czy skali projektu. Staramy się, by nasze ceny były konkurencyjne, a liczne promocje pozwalały na realizację nawet najbardziej ambitnych planów budżetowych.

Nasza firma jest synonimem zaufania i stabilności, co potwierdza wieloletnia obecność na rynku oraz zadowolenie naszych klientów. Jesteśmy tu, by wspierać, doradzać i dostarczać rozwiązania, które pomogą zrealizować każdy, nawet najbardziej wymagający projekt budowlany. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych partnerów Konstruktor Bis.

Konstruktor Bis Sp. z o.o. Sp.K najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Handlowiec Kraków
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Konstruktor Bis Sp. z o.o. Sp.K

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Konstruktor Bis Sp. z o.o. Sp.K

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kierowca kat. B Kraków od zaraz

    INNOVATIVE TRANSPORTS CARS sp. z o.o.
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • 4 242-9 081 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Operator żurawia samojezdnego - kierowca

    Mostostal Puławy S.A.
    • Puławy
    Dodana
  • Kierowca Kat. B - Przewóz Osób

    K&R BORS PARTNER
    • Kraków
    • umowa zlecenie
    • 5 500-8 000 zł / mies.
    Dodana
  • Kierowca kat C+E w transporcie krajowym

    JACEK POŁETEK USŁUGI TRANSPORTOWE
    • Kraków
    Dodana

Mapa Konstruktor Bis Sp. z o.o. Sp.K

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Konstruktor Bis Sp. z o.o. Sp.K
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Kraków

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Konstruktor Bis Sp. z o.o. Sp.K - oferty archiwalne

  • Kierowca, operator HDS

    • Kraków
    • pełny etat
    • 4 000 zł / mies.
    • Preferowana osoba z doświadczeniem zawodowym i biegłą obsługą HDS

      Zakres obowiązków

      • Pomoc i nadzorowanie poprawnosci w załadunkach towarowych,
      • Dowóz pod wskazany adres
      • Rozładunek towarów HDS lub podstawienie samochodu pod rozładunek innymi urządzeniami.
      • Dbanie o powierzony sprzęt.

      Wymagania

      • Ważna karta kierowcy do urządzenia typu TACHO
      • Ważne badania psychotechniczne

      Oferujemy

      • Dobre wynagrodzenie
      • Praca w godzinach od 7-15.00 od pon-pt.
      • Dobra, koleżeńska atmosfera

Pracodawcy w Krakowie