Newmor Polska Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Newmor Polska Sp. z o.o. praca

Kraków

Jesteśmy Newmor Polska, dumnym liderem w dziedzinie produkcji tekstyliów, który od ponad pół wieku wyznacza standardy w branży materiałów wykończeniowych dla wnętrz obiektów komercyjnych. Nasza siedziba mieści się w historycznym Krakowie, sercu Małopolski, skąd z pasją i zaangażowaniem tworzymy produkty, które znajdują uznanie na całym świecie.

Nasza historia jest ściśle związana z Newmor Group LTD – globalnym gigantem w produkcji i dystrybucji profesjonalnych systemów ściennych, który od 1967 roku nieustannie inspiruje i innowuje w branży. Jako autoryzowany dystrybutor wykładzin dywanowych i podłóg elastycznych, od dwóch dekad z powodzeniem realizujemy najbardziej prestiżowe projekty w Polsce i za granicą.

Zespół Newmor Polska to grupa 11-50 wykwalifikowanych profesjonalistów, którzy każdego dnia dążą do perfekcji w projektowaniu, produkcji i dystrybucji oklein ściennych, wykładzin oraz paneli winylowych. Nasze produkty są nie tylko funkcjonalne, ale i estetyczne, co sprawia, że idealnie komponują się z różnorodnymi przestrzeniami, od hoteli po biura i instytucje publiczne.

Innowacyjność i jakość to nasze kluczowe słowa. Stosujemy nowoczesne technologie, aby nasze produkty spełniały światowe standardy i były zgodne z najnowszymi trendami wzorniczymi. Profesjonalizm Newmor Polska potwierdzają liczne certyfikaty oraz referencje od zadowolonych klientów.

Jesteśmy dumni z naszej międzynarodowej obecności, która umożliwia nam realizację projektów w najbardziej prestiżowych obiektach komercyjnych i użyteczności publicznej. Nasza oferta to nie tylko produkty, ale również kompleksowe usługi – od doradztwa technicznego, przez projektowanie, aż po montaż i serwis.

Stabilność finansowa i dynamiczny rozwój to efekt naszych partnerstw i powiązań kapitałowych ze światowymi liderami w produkcji wykładzin i tapet obiektowych. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem najlepszych światowych marek, co daje naszym klientom możliwość wyboru unikatowych produktów i realizacji designerskich wnętrz.

W Newmor Polska łączymy tradycję z nowoczesnością, tworząc przestrzenie, które inspirują i zachwycają. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych partnerów. Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego.

Newmor Polska Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Newmor Polska Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Newmor Polska Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Pakiet socjalny
  • Stabilne warunki zatrudnienia

Mapa Newmor Polska Sp. z o.o.

Siedziba główna

Newmor Polska Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Bielsko-Biała
  3. Warszawa
  4. Bydgoszcz
  5. Katowice
  6. Pruszków
  7. Skawina
  8. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Newmor Polska Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • KOORDYNATOR DS. TECHNICZNO-MONTAŻOWYCH

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat

      Zakres obowiązków

      • Inwentaryzacja obiektów i obliczenia zapotrzebowania ilościowe na produkty
      • Nadzorowanie i organizowanie pracy ekip montażowych
      • Kierowanie przebiegiem prac zgodnie z ustalonym z Klientem harmonogramem czasowym i projektem,
      • Dbałość o obieg dokumentów na budowie (odbiory: towaru, frontu robót oraz końcowe odbiory robót)
      • Egzekwowanie postanowień wynikających z umowy z wykonawcą/inwestorem/klientem
      • Rozliczanie projektów i Inwestycji budowlanych
      • Rozwiązywanie problemów technicznych powstałych w trakcie realizacji projektu
      • Dbałość o dobry wizerunek firmy
      • Raportowanie do zarządu

      Wymagania

      • Wykształcenie techniczne/inżynierskie
      • Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej
      • Znajomość AUTOCAD
      • Umiejętność pracy pod presją czasu
      • Bardzo dobra organizacja pracy
      • Asertywność
      • Dyspozycyjność
      • Skrupulatność
      • Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Absorbującą pracę
      • Stabilność zatrudnienia
      • Samochód służbowy
      • Szkolenia
  • Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

    • Kraków

      Osoba na stanowisku Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży odpowiedzialna będzie za obsługę i pozyskanie Klientów, proaktywną analizę ich potrzeb oraz prezentowanie oferowanych przez Firmę towarów i usług. Do jej obowiązków należeć będzie także aktywne wsparcie Działu Handlowego Firmy.

      • Obsługa Klientów Firmy,
      • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych Klientów,
      • Budowanie i utrzymanie dobrych relacji z obecnymi oraz nowymi Klientami,
      • Skuteczna, stała współpraca z Działem Handlowym ,
      • Opracowywanie dokumentów oraz przygotowywanie ofert handlowych,
      • Dbanie o dobry wizerunek Firmy,
      • Raportowanie.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe, licencjackie,
      • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (min. 1 rok),
      • Znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka niemieckiego,
      • Biegła znajomość systemu Windows, pakietu MS Office oraz obsługi urządzeń,
      • Umiejętność organizacji czasu pracy,
      • Umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
      • Wysoka kultura osobista,
      • Umiejętność pracy w zespole
      • Otwartość na rozwój w strukturach Firmy

      Oferujemy

      • Stabilność zatrudnienia,
      • Bogaty pakiet socjalny,
      • Miłą atmosferę w pracy,
      • Ciekawe szkolenia.

Pracodawcy w Krakowie