TELEKADRA Sp. z o.o. Sp.k.

Działalność agencji pracy tymczasowej
TELEKADRA Sp. z o.o. Sp.k. najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Telemarketer Kraków
w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy TELEKADRA Sp. z o.o. Sp.k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TELEKADRA Sp. z o.o. Sp.k.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca TELEKADRA Sp. z o.o. Sp.k. - oferty archiwalne

  • Teleankieter- doradca klienta

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Telefoniczny kontakt z klientem. Przedłużanie umów. Dosprzedaż produktów. Wprowadzanie zamówień do systemu.

      Umowa zlecenie- następnie umowa o pracę.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: obsługa komputera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • Opis wynagrodzenia: stawka godzinowa+prowizja od sprzedaży

Pracodawcy w Krakowie