NEW MEN GROUP sp. z o. o. Zakład Pracy Chronionej

Czy to Twoja firma?

NEW MEN GROUP sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej praca

Kraków

Jesteśmy firmą , która od ponad 30 lat zajmuje się produkcją i dystrybucją wysokiej klasy garniturów, marynarek, spodni, płaszczy i kurtek męskich, jak również kolekcji ślubnych i wizytowych. Nasze kolekcje obejmują również szeroką gamę surdutów, fraków i smokingów, mundurów i odzieży służbowej dedykowanej Klientom branżowym. Dzięki wysokiej jakości wyrobów, dostosowaniu asortymentu do trendów w modzie i potrzeb rynku oraz konkurencyjnym cenom, marka NEW MEN zdobyła uznanie klientów i wypracowała liczącą się pozycję na krajowym rynku producentów konfekcji męskiej. Wyrazem dynamiki rozwoju firmy jest systematycznie poszerzana sieć salonów sprzedaży oraz rosnąca liczba odbiorców hurtowych na terenie całego kraju a także obecność z ofertą na rynkach zagranicznych.

NEW MEN GROUP sp. z o. o. Zakład Pracy Chronionej najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy NEW MEN GROUP sp. z o. o. Zakład Pracy Chronionej

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca NEW MEN GROUP sp. z o. o. Zakład Pracy Chronionej

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa NEW MEN GROUP sp. z o. o. Zakład Pracy Chronionej

Siedziba główna

Praca NEW MEN GROUP sp. z o. o. Zakład Pracy Chronionej - oferty archiwalne

  • Salon mody męskiej - Kierownik salonu i sprzedawca: KRAKÓW

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • W związku z rozwojem sklepów w całej Polsce, aktualnie do naszego zespołu poszukujemy ambitnych i przedsiębiorczych pracowników na stanowisko:

      KIEROWNIK SALONU I SPRZEDAWCA, miejsce pracy: KRAKÓW

      Zakres obowiązków

      • zarządzaniem salonem mody męskiej, organizowanie i kontrolowanie pracy podległego zespołu, ustalanie grafiku, rekrutacja pracowników i motywowanie ich, nadzór nad realizacją planów sprzedażowych i szkolenie personelu,
      • realizowanie planów sprzedażowych własnych i podległego personelu,
      • dbałość o odpowiednią gospodarkę magazynową sklepu, monitorowanie stanu zapasów,
      • organizację procesu sprzedaży i zarządzanie sprzedażą,
      • dbałość o wysoki poziom obsługi klientów,
      • lokalną promocję salonu i maksymalizację zysków,
      • dbałość o przestrzeganie obowiązujących procedur i standardów,
      • nadzór nad prawidłową obsługą reklamacji,
      • utrzymywanie i budowanie relacji z klientami,
      • nadzorowanie estetycznej ekspozycji produktów
      • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

      Wymagania

      • zdolności menadżerskich, przedsiębiorczości i umiejętności współpracy w zespole,
      • zainteresowania branżą odzieżową i nowymi trendami mody męskiej,
      • zdolności interpersonalnych i łatwości nawiązywania kontaktów,
      • pozytywnego nastawienia i otwartości na współpracowników,
      • umiejętność budowania długotrwałych relacji sprzedażowych,
      • skuteczności w osiąganiu celów, nastawienia na ciągły rozwój,
      • kreatywności i optymizmu.

      Oferujemy

      • atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę oraz system prowizyjny
      • możliwość rozwoju zawodowego oraz stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
      • dużą samodzielność w realizacji zadań, niezbędne narzędzia do pracy

Pracodawcy w Krakowie