MORESTATE

Czy to Twoja firma?

MORESTATE praca

Kraków

MORESTATE to nowoczesna agencja nieruchomości, tworzona przez ludzi z pasją. Kompleksowo obsługujemy w takich obszarach jak pośrednictwo w sprzedaży i wynajmie, poszukiwanie nieruchomości na zlecenie, zarządzanie najmem, marketing oraz ogólne doradztwo branżowe. Naszym priorytetem jest świadczenie usług najwyższej jakości, wyróżniających się nowoczesnym podejściem, profesjonalizmem a przy tym również wyjątkową estetyką

MORESTATE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
nieruchomości

Oferty pracy MORESTATE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MORESTATE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MORESTATE

Siedziba główna

Praca MORESTATE - oferty archiwalne

  • Junior Property Partner - Doradca ds. nieruchomości

    MORESTATE
    • Kraków
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • Praca na stanowisku Junior Property Partnera jest skierowana przede wszystkim do osób, które lubią dynamiczną i pełną wyzwań pracę. Każdy z naszych Partnerów odpowiada za kreowanie transakcji sprzedaży i wynajmu nieruchomości, dbając o najwyższy standard obsługi i zadowolenia klienta. Naszym priorytetem jest ciągły rozwój, dlatego idealny kandydat powinien być silnie zorientowany na realizację celów i zmotywowany do udoskonalania swoich umiejętności.

      Miejsce pracy: Kraków, ul. Tadeusza Romanowicza 1/2

      Zakres obowiązków

      • aktywne pozyskanie ofert sprzedaży i wynajmu
      • prowadzenie prezentacji nieruchomości
      • wsparcie klienta na każdym etapie transakcji
      • przygotowanie ofert do publikacji
      • prowadzenie marketingu swojego portfolio
      • negocjowanie warunków współpracy
      • udział w szkoleniach
      • współpraca z pozostałymi Partnerami
      • realizacja celów ustalonych wspólnie z przełożonym

      Wymagania

      • jesteś otwarty na ludzi
      • punktualność to Twoje drugie imię
      • zawsze szukasz rozwiązania zamiast skupiać się na problemie
      • pragniesz zdobywać nową wiedzę i umiejętności
      • umiesz osiągać założone cele
      • potrafisz bardzo dobrze zorganizować swój czas pracy
      • nie poddajesz się po odmowie klienta
      • Twoja kultura osobista jest na wysokim poziomie
      • znasz język angielski
      • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta (najlepiej w branży nieruchomości) i wykształcenie wyższe

      Oferujemy

      • wysoką stawkę wynagrodzenia
      • opiekę doświadczonego mentora
      • szkolenia merytoryczne z zakresu własności, podatków, negocjacji, sprzedaży, etc.
      • nowoczesne narzędzia do pracy
      • rozwój w wewnętrznych strukturach firmy
      • możliwość wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw
      • uczestniczenie w procesie planowania rozwoju firmy
      • komfortowe biuro w centrum miasta
      • bonusy i nagrody za dobre wyniki
      • przyjazną atmosferę w młodym, wspierającym się zespole
      • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
      • możliwość pracy na umowie B2B

Pracodawcy w Krakowie