Czy to Twoja firma?

FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWA MAKRO-INSTAL Daniel Pulchny praca

Kraków

Jesteśmy FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWA "MAKRO-INSTAL" Daniel Pulchny, z siedzibą w sercu Krakowa. Nasza przygoda z branżą budowlaną i instalacyjną rozpoczęła się 26 listopada 2020 roku. Od tego czasu nieustannie rozwijamy naszą ofertę, aby sprostać potrzebom naszych klientów.

Specjalizujemy się w szeroko pojętych robotach budowlanych, od przygotowania terenu pod budowę po kompleksowe realizacje instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Nasze usługi są synonimem solidności i precyzji, co przekłada się na zadowolenie naszych klientów.

Jesteśmy także zaufanym partnerem w handlu hurtowym. W naszym asortymencie znajdziesz maszyny i urządzenia najwyższej jakości, wyroby metalowe oraz sprzęt hydrauliczny i grzejny, które odpowiadają na dynamiczne wymagania rynku.

Nasze usługi serwisowe i montażowe to gwarancja profesjonalizmu i niezawodności. Zawsze stawiamy na pierwszym miejscu zadowolenie klienta, dlatego nasi specjaliści są gotowi służyć pomocą i doradztwem w każdej sytuacji.

Chociaż nie możemy podzielić się z Tobą wszystkimi szczegółami naszej działalności, to możemy zapewnić, że każdego dnia dążymy do bycia lepszymi, efektywniejszymi i bardziej innowacyjnymi. Nasza firma to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każde zlecenie traktujemy jako szansę na pokazanie naszego zaangażowania i pasji do tworzenia trwałych wartości.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Razem możemy tworzyć przestrzenie, które będą służyć przez lata.

FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWA "MAKRO-INSTAL" Daniel Pulchny najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Monter Kraków
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWA "MAKRO-INSTAL" Daniel Pulchny

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWA "MAKRO-INSTAL" Daniel Pulchny

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWA "MAKRO-INSTAL" Daniel Pulchny

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWA "MAKRO-INSTAL" Daniel Pulchny
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Bielsko-Biała
  3. Warszawa
  4. Bydgoszcz
  5. Wieliczka

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWA "MAKRO-INSTAL" Daniel Pulchny - oferty archiwalne

  • Monter sieci i instalacji sanitarnych

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 23-30 zł / godz.
    • Firma F.P.H.U MAKRO-INSTAL poszukuje monterów oraz pomocników montera do budowy sieci i przyłączy wod-kan-gaz.

      Miejsce pracy:

      Powiat krakowski ,myślenicki ,wielicki ,niepołomicki

      Zakres obowiązków

      • Obsługa zgrzewarek doczołowych i elektrooporowych do rur PE
      • Zapewniamy kursy szkoleniowe w zakresie wyżej wymienionych zadań

      Wymagania

      • Doświadczenie przy budowie sieciach wod-kan-gaz,
      • Umiejętności pracy w zespole,
      • Rzetelność, dokładność w działaniu,
      • Dbałość o powierzony sprzęt,
      • Prawo jazdy B,
      • Premiowane przy rozpatrzeniu CV umiejętność obsługi koparki lub prawo jazdy C

      Oferujemy

      • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
      • Atrakcyjny system wynagrodzeń,
      • Stałe godziny pracy
      • Dodatkowy dostosowany do potrzeb pracowników pakiet ubezpieczeniowy
      • System premiowy
      • Kultura oraz serdeczna atmosfera w pracy
      • Szkolenia umożliwiające podnoszenie kwalifikacji jak i dostosowanie do wymogów profilu firmy

      W razie jakichkolwiek pytań, proszę o kontakt pod numerem tel: 600-870-002

      Jeżeli są Państwo zainteresowani pracą w naszej firmie prosimy o przesłanie swojego CV. Chętnie zapoznamy się z Państwa ofertą, zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Pracodawcy w Krakowie