DEMO Effective Launching

Czy to Twoja firma?

DEMO Effective Launching praca

Kraków

Chcesz brać udział w powstawaniu nowych produktów oraz marek?

Chcesz brać udział przy ich marketingowym wprowadzaniu na rynek?

Dołącz do DEMO Effective Launching

Czekają na Ciebie ekscytujące projekty z różnych sektorów rynku!

Od 30 lat zajmujemy się launchingiem i relaunchingiem marek.

Skutecznie pomagamy naszym Klientom na każdym etapie tego procesu.

Dowiedz się więcej na www.demo.com.pl

DEMO Effective Launching najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
media / pr / reklama / marketing zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy DEMO Effective Launching

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DEMO Effective Launching

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Lektor języka obcego

    Edoo Online sp. z o.o. sp.k.
    • cała Polska
    • umowa zlecenie
    • praca od zaraz
    • 2 800-8 000 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana

Mapa DEMO Effective Launching

Siedziba główna

DEMO Effective Launching poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Bielsko-Biała
  3. Warszawa
  4. Podkowa Leśna
  5. Zakliczyn
  6. Zabrze

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca DEMO Effective Launching - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. analiz marketingowych

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat

      Miejsce pracy: Kraków

      Zakres obowiązków

      • Analizy marketingowe i desk research w obszarach Rynek-Klient-Produkt.

      • Analiza komunikacji marek.

      • Analityka internetowa z wykorzystaniem google analytics oraz innych podobnych narzędzi.

      • Opracowywanie wniosków oraz prezentacji z przeprowadzanych analiz.

      • Współudział w tworzeniu strategii marek i strategii komunikacji.

      Wymagania

      • Co najmniej roczne doświadczenie zawodowe.

      • Umiejętność analizy i syntezy danych oraz wyciągania z nich wniosków.

      • Znajomość zagadnień e-commerce.

      • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office, szczególnie Excel i Power Point.

      • Znajomość między innymi google analytics oraz facebook audience insight.

      • Wnikliwość i samodzielność w przeprowadzaniu analiz.

      • Umiejętność pracy w zespole.

      • Komunikatywność i umiejętności prezentacyjne.

      • Dobra znajomość języka angielskiego.

      Mile widziane

      • Wykształcenie kierunkowe.

      Oferujemy

      • Pracę w stabilnej firmie o 30-letnim doświadczeniu.

      • Pracę przy ciekawych i ambitnych projektach dla różnych firm oraz marek.

      • Szansę na rozwój umiejętności i realizowanie własnych ambicji zawodowych.

      • Szansę na realizowanie innowacyjnych projektów i pomysłów.

      • System premiowy uzależniony od wyników.

      • Dobrą atmosferę.

  • Project Executive

    • Kraków

      Miejsce pracy : Kraków

      • Zarządzanie zespołem projektowym i koordynacja prac marketingowych realizowanych dla klientów agencji.

      • Planowanie działań marketingowych dla klientów agencji oraz tworzenie harmonogramów ich realizacji.

      • Budżetowanie kampanii reklamowych oraz kosztorysowanie produkcji reklamowej.

      • Negocjowanie warunków realizacji projektów i warunków umów z klientami oraz z podwykonawcami agencji.

      • Współpraca z podwykonawcami.

      • Budowanie pozytywnych i długotrwałych relacji z klientami.

      • Przygotowywanie prezentacji ofertowych.

      • Rozwój współpracy z klientami.

      • Kierowanie projektami autopromocyjnymi agencji.

      Wymagania

      • Praktyczna znajomość procesu realizacji kampanii reklamowych typu offline i online w tym kampanii video.

      • Umiejętności zarządzania projektami i zespołami projektowymi.

      • Praktyczna znajomość zagadnień marketingu internetowego i analityki internetowej.

      • Znajomość nowoczesnych narzędzi e-marketingowych.

      • Komunikatywność, pozytywne nastawienie i umiejętności prezentacyjne.

      • Odwaga w podejmowaniu nowych wyzwań i „otwarta głowa” na zdobywanie nowej wiedzy.

      • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

      Oferujemy

Pracodawcy w Krakowie