Alior Bank S. A.

CENTRALA I IT
 

Chcesz mieć wpływ na to, co dzieje się w firmie w której pracujesz? Jeżeli tak – to dobrze trafiłeś!  Jesteśmy bankiem lokalnym, co oznacza, że żadna zagraniczna centrala nie narzuca nam swoich pomysłów i rozwiązań. Nasze centrale zlokalizowane są w: Gdańsku, Krakowie i Warszawie.

 

Przekonaj się jakie wyzwania na Ciebie czekają! U nas możesz rozwijać się w różnych obszarach bankowości: Audyt, Bezpieczeństwo, Ryzyko, Prawo, Podatki, Consumer Finance, CRM, Windykacja, Finanse, HR, Kontroling, Logistyka, Marketing, Operacje, Hipoteki, Doradztwo Inwestycyjne. Nasi pracownicy w cenią sobie duży poziom autonomii w wykonywaniu codziennych zadań, w każdym z tych obszarów. 

 

 

Aspiracją Alior Banku jest być liderem technologii branży finansowej. Stały rozwój bankowości mobilnej i regularne wdrażanie najbardziej nowatorskich na rynku rozwiązań wymaga potężnego zaplecza IT - zarówno w zakresie przygotowania aplikacji i systemów, jak i oceny ryzyka oraz kontroli bezpieczeństwa danych. Zarządzamy dużym środowiskiem IT. Dlatego w tym dziale zatrudniamy ponad 600 osób, w tym: programistów, administratorów, testerów, ekspertów IT.

Pracujemy na wielu systemach - większość z nich ma mniej niż 10 lat. Aplikacje budujemy samodzielnie „od fundamentów po sam dach”, wykorzystując nowoczesne wzorce architektoniczne (cloud-native). Jako „early adopter” odważnie sięgamy po technologie, na ich bazie tworzymy efektywne i nowatorskie rozwiązania IT.

 

 

Odwiedź nas już dzisiaj! Wirtualny spacer zabierze Cię do naszej warszawskiej centrali: zdjeciawnetrz.pl/aliorbank/

Sprawdź co u nas!

 
 
Alior Bank Spółka Akcyjna
ul. Łopuszańska 38D
02-232 Warszawa