Alior Bank S. A.

SIEĆ SPRZEDAŻY

Jesteśmy rozpoznawalni i mamy dobrą markę na rynku - nasze produkty są znane wielu klientom, co znacznie ułatwia sprzedaż. Obszar sprzedaży jest dla nas wyjątkowo ważny, ponieważ to właśnie Bankierzy reprezentują Alior Bank przed Klientami.

 

W każdym oddziale, Centrum Bankowości Korporacyjnej czy oddziałach Private Banking masz możliwość realizowania indywidualnej ścieżki kariery. Do naszej Sieci Sprzedaży szukamy ekspertów i specjalistów ze znajomością konkretnych obszarów produktowych:

 

MOŻLIWOŚCI ROZWOJU

 

Rozwój to nasze DNA! Mamy liczne programy rozwojowe, dedykowane specjalnie dla pracowników Sieci Sprzedaży, dzięki którym zdobędziesz wartościowe na rynku umiejętności.

Jednym z nich jest program „Wschodzące gwiazdy Alior Banku”. W ramach programu uczestnicy na podstawie miesięcznych rankingów, mają możliwość zdobywania dodatkowych nagród pozapłacowych.

 

Ważnym krokiem będzie decyzja, w którym kierunku chcesz rozwijać swoją karierę: menedżerskim czy eksperckim. Kiedy będziesz gotowy/a do dalszego podnoszenia swoich kwalifikacji, wyznaczymy Ci jasno sprecyzowane cele w zakresie sprzedaży, jakości obsługi, wiedzy merytorycznej i umiejętności potrzebnych na nowym stanowisku. Będziesz mieć dostęp do specjalistycznych szkoleń, dopasowanych do zajmowanego stanowiska. U nas menedżerowie wspierają i rozwijają pracowników. Dlatego, żadne Twoje pytanie lub potrzeba - nie pozostaną bez odpowiedzi.

 

 

Od kilku lat z sukcesami bierzemy też udział w konkursach branżowych, m.in.: Złoty Bankier, ranking „Forbes” i „Newsweek Polska”  Dołącz do nas i zdobywaj kolejne nagrody, wyróżnienia i statuetki.

 

Z ŻYCIA ODDZIAŁU

 

W Alior Banku ludzie stanowią najważniejszą wartość, dlatego współpracownicy i atmosfera - co rok, znajdują się wśród najwyżej ocenianych aspektów środowiska pracy w Alior Banku.

Zależy nam nie tylko na rozwoju zawodowym. Rozwijamy też pasje, zainteresowania, realizujemy się w różnych obszarach życia społecznego. Dzięki akcjom i działaniom charytatywnych dbamy o innych, pomagamy tym którzy tego potrzebują, pielęgnując przy tym swoje relacje i przyjaźnie.

 

Ze swoimi koleżankami i kolegami z pracy lepiej poznasz się na spotkaniach integracyjnych, wyjazdach, wydarzeniach, imprezach. Razem też celebrujemy urodziny, nasze święta, duże i małe sukcesy.

 

TWOJE NOWE MIEJSCE PRACY

 

 

Obecnie nasze oddziały przechodzą metamorfozę i są poddawane modernizacji. Łączą tradycyjną formę obsługi klienta, z innowacyjnymi rozwiązaniami bankowości mobilnej i online.

Nowe oddziały to nie tylko komfort i piękny design. Podczas modernizacji użyto materiałów przyjaznych środowisku, np.: drewno z roślin szybkorosnących, materiały bazujące na butelkach PET, oraz przetworzone kubki po jogurtach.

Oddziały zostały zaprojektowane tak, by ograniczać zużycie zasobów. Zamontowane w przestrzeni światła LED dopasowują natężenie światła do pory dnia. W oddziałach można napić się filtrowanej kranówki – zarówno gazowanej, jak i niegazowanej, a akcesoria do serwowania napojów są w 100 proc. biodegradowalne.

 

Miasta, gdzie funkcjonują nowe oddziały:

Warszawa, Gdańsk, Kraków, Rzeszów, Tychy, Katowice, Sosnowiec, Wrocław, Poznań, Łódź,  Kielce, Lublin, Białystok, Otwock, Mława, Chojnice, Bydgoszcz, Toruń, Szczecin.  

Sprawdź co u nas!