VENTURE PLUS Doradztwo Podatkowe, Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych

Czy to Twoja firma?

VENTURE PLUS Doradztwo Podatkowe, Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych praca

Kraków

Działamy od roku 1991 i osiągnęliśmy w Krakowie pozycję jednej z najbardziej doświadczonych firm zajmujących się doradztwem podatkowym, w tym również usługami rachunkowości i reprezentowaniem w postępowaniach podatkowych oraz sądowo-administracyjnych. Zajmujemy się bieżącą obsługą i rozwiązywaniem nietypowych problemów podatkowych, oferując szeroki zakres usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie i nowoczesne rozwiązania technologiczne. Od 30 lat mamy prestiżową siedzibę na krakowskim Rynku Głównym z widokiem na Sukiennice (oświetlone okna witrażowe na załączonej fotce).

VENTURE PLUS Doradztwo Podatkowe, Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ekonomista Kraków
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy VENTURE PLUS Doradztwo Podatkowe, Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca VENTURE PLUS Doradztwo Podatkowe, Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa VENTURE PLUS Doradztwo Podatkowe, Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych

Siedziba główna

VENTURE PLUS Doradztwo Podatkowe, Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Lublin
  3. Bielsko-Biała
  4. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca VENTURE PLUS Doradztwo Podatkowe, Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych - oferty archiwalne

  • Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy / Koordynator zespołu

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      obsługa księgowo-podatkowa podmiotów gospodarczych

      bieżąca kontrola dokumentów

      sporządzanie deklaracji

      doradztwo w zakresie rozwiązań podatkowych i ekonomicznych

      monitorowanie zmian w prawie podatkowym i rachunkowym

      koordynacja pracy

      Wymagania

      co najmniej 3-letniego doświadczenia w samodzielnej pracy na stanowisku księgowym

      ► dobrej znajomości przepisów podatkowych i rachunkowości

      ► analitycznego myślenia oraz samodzielności

      Oferujemy

      ► pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

      ► atrakcyjne wynagrodzenie

      ► wsparcie doradcy podatkowego i prawnika

      ► dostęp do systemów informacji prawnej

      ► możliwości rozwoju zawodowego

      ► udział w profesjonalnych szkoleniach organizowanych przez Krajową Izbę Doradców Podatkowych

      ► pracę w przyjaznym zespole

      ► dla kandydatów ubiegających się o wpis na listę doradców podatkowych zatrudnienie będzie zaliczone do wymaganego okresu odbywania praktyki

      Miejsce pracy: Kraków, Rynek Główny 9

      Informacje o zatrudnieniu udzielane są pod nr tel. 12 428 60 10 lub 791 111 757

Pracodawcy w Krakowie