Suwary S.A.

Czy to Twoja firma?

Suwary S.A. praca

Kraków

W sercu Polski, w malowniczych Pabianicach, rozwinęła się nasza historia. Jesteśmy Suwary SA, dumnym liderem w produkcji opakowań plastikowych, który od lat tworzy produkty łączące innowacyjność z niezawodnością. Nasza oferta to nie tylko butelki i kanistry, ale również akcesoria samochodowe, które każdego dnia zwiększają bezpieczeństwo na drogach.

Od momentu naszego założenia w 1995 roku, przeszliśmy przez dynamiczny rozwój, który zaowocował połączeniami strategicznymi i rozszerzeniem naszych możliwości produkcyjnych. Z dumą patrzymy na nasze osiągnięcia, w tym na wycofanie akcji z obrotu, co było świadomym krokiem w kierunku dalszego umacniania naszej pozycji na rynku.

Zespół Suwary SA to ponad 200 wykwalifikowanych pracowników, których zaangażowanie i profesjonalizm są fundamentem naszej działalności. Wierzymy, że inwestycja w rozwój kompetencji naszych pracowników to inwestycja w jakość, która jest naszym priorytetem. Dzięki temu nasze produkty są synonimem niezawodności i bezpieczeństwa.

Nasza stabilność finansowa, z kapitalizacją przekraczającą 143 miliony, oraz pełne zaangażowanie naszego głównego akcjonariusza, dają nam pewność, że możemy nieustannie podążać ścieżką innowacji i doskonałości. Chociaż nie podajemy tutaj szczegółów dotyczących naszych certyfikatów jakości czy międzynarodowej obecności, możecie być pewni, że nasze produkty spełniają najwyższe standardy i znajdują uznanie zarówno w kraju, jak i poza jego granicami.

W Suwary SA zawsze patrzymy w przyszłość, dążąc do tego, aby nasze opakowania i akcesoria samochodowe były nie tylko funkcjonalne, ale również przyjazne dla środowiska. Jesteśmy dumni z naszej historii, ale to, co nas naprawdę definiuje, to pasja do tworzenia lepszego jutra dla nas wszystkich. Zapraszamy do poznania naszych produktów i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali Suwary SA.

Suwary S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika administracja biurowa / praca biurowa produkcja / przemysł sprzedaż / zakupy obsługa klienta / call center

Oferty pracy Suwary S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Suwary S.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Suwary S.A.

Siedziba główna

Suwary S.A. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Suwary S.A. - oferty archiwalne

  • Operator maszyn i urządzeń/Zastępca Brygadzisty

    Suwary S.A.
    • Ksawerów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800-4 500 zł / mies.

      Zakres obowiązków

      • obsługa maszyn i urządzeń znajdujących się na wydziale produkcyjnym (w technologii wtrysku i rozdmuchu)
      • wstępna kontrola jakości wyrobu gotowego, pakowanie, paletowanie i odstawianie wyrobu gotowego na pole odkładcze
      • dbałość o właściwe funkcjonowanie wydziału produkcyjnego
      • w przypadku nieobecności brygadzisty: nadzór na powierzoną kadrą i parkiem maszynowym, nadzór i dbałość o właściwe funkcjonowanie maszyn i urządzeń, dokonywanie na bieżąco rejestracji w module produkcyjnym danych związanych z produkcją, zwalnianie produkcji do magazynu poprzez ostemplowanie przywieszek, utrzymanie efektywnej współpracy z pozostałymi wydziałami zakładu

      Wymagania

      • dyspozycyjność (3 zmiany, czterobrygadowa organizacja pracy)
      • odpowiedzialność
      • umiejętność pracy w zespole
      • motywacja do pracy
      • chęć rozwijania swoich umiejętności
      • mile widziane doświadczenie techniczne

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
      • dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego i pakietu sportowego
      • świadczenia socjalne
      • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
      • możliwość rozwoju
      • możliwość awansu

Pracodawcy w Krakowie