Zakłady Pomiarów, Badań i Projektów Energetycznych  Energoinżynieria Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Zakłady Pomiarów, Badań i Projektów Energetycznych Energoinżynieria sp. z o.o. praca

Kraków

Firma Energoinżynieria Sp. z o.o. świadczy usługi dla energetyki zawodowej, przemysłowej oraz tzw. małej energetyki. W portfolio usług są m.in. pomiary i ekspertyzy techniczne kotłów i bloków energetycznych, audyty energetyczne przedsiębiorstw, prace projektowe budowy/modernizacji jednostek wytwórczych, modelowanie termodynamiczne układów energetycznych oraz poprawy efektywności pracy kotłowni przemysłowych, a także doradztwo przy dostosowaniu obiektów energetycznego spalania do konkluzji BAT.

Zakłady Pomiarów, Badań i Projektów Energetycznych Energoinżynieria Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Zakłady Pomiarów, Badań i Projektów Energetycznych Energoinżynieria Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakłady Pomiarów, Badań i Projektów Energetycznych Energoinżynieria Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Hardware Planner - ePLAN

    RECONNECT
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • 13 000-16 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Mapa Zakłady Pomiarów, Badań i Projektów Energetycznych Energoinżynieria Sp. z o.o.

Siedziba główna

Zakłady Pomiarów, Badań i Projektów Energetycznych Energoinżynieria Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Zakłady Pomiarów, Badań i Projektów Energetycznych Energoinżynieria Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Projektant Instalacji Sanitarnych

    Zakłady Pomiarów, Badań i Projektów Energetycznych Energoinżynieria Sp. z o.o.
    • Kraków
    • Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

      Projektant Instalacji Sanitarnych

      Zakres obowiązków

      • Sporządzenie projektów instalacji sanitarnych (w fazie koncepcji, projektów budowlanych, wykonawczych, powykonawczych),
      • Nadzór nad sporządzanymi projektami instalacji przez pracowników firmy,
      • Rozwój biura projektowego firmy o nowe narzędzia projektowe oraz współpraca z technologami pracującymi w firmie,
      • Udział w topowych i bardzo rozwijających projektach dotyczących projektowania, koncepcji, studium wykonalności dla modernizacji lub budowy nowych źródeł ciepła i energii elektrycznej dla przemysłu, energetyki zawodowej i ciepłownictwa,
      • Optymalizacja rozwiązań projektowych,
      • Udział w spotkaniach koordynacyjnych,
      • Pełnienie nadzoru autorskiego w zakresie realizowanych zadań projektowych,
      • Praca stacjonarna. Okazjonalnie wyjazdy na inwentaryzacje budowlane do projektów oraz nadzory autorskie.

      Wymagania

      • Umiejętność projektowania instalacji wod-kan, grzewczych, gazowych, wentylacyjnych,
      • Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej,
      • Minimum 3 lata doświadczenia w projektowaniu,
      • Wykształcenie wyższe techniczne – kierunek Inżynieria Środowiska lub Energetyka,
      • Znajomość wytycznych i standardów w zakresie projektowania,
      • Znajomość oprogramowania do rysunków technicznych typu AUTOCAD w stopniu zaawansowanym,
      • Mile widziana znajomość obsługi programów REVIT, Instal SOFT, Wentpack, lub innych branżowych programów wspierających projektowanie instalacji,
      • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
      • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy,
      • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,
      • Umiejętność pracy w zespole,
      • Mile widziane prawo jazdy kat. B,
      • Gotowość do podróży służbowych.

      Oferujemy

      • Zatrudnienie na umowę o pracę,
      • Atrakcyjne zasady wynagradzania.
        Wynagrodzenie od 5 000 do 10 000 Brutto – ustalone indywidualnie w zależności od posiadanych umiejętności oraz doświadczenia,
      • Samochód służbowy w godzinach pracy, telefon służbowy, laptop,
      • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w swojej branży,
      • Duża możliwość rozwoju zawodowego – awans na kierownika biura projektowego, doskonalenie umiejętności projektanta,
      • Udział w specjalistycznych i strategicznych projektach energetycznych,
      • Dodatkowe prowizje za zakończone projekty.

      Kontakt pod numerem: 515-838-594.

Pracodawcy w Krakowie