Czy to Twoja firma?

Szkoła Podstawowa nr 2 praca

Kożuchów
Szkoła Podstawowa nr 2 najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Nauczyciel Kożuchów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Szkoła Podstawowa nr 2

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Szkoła Podstawowa nr 2

Praca Szkoła Podstawowa nr 2 - oferty archiwalne

  • Nauczyciel języka angielskiego

    Szkoła Podstawowa nr 2
    • Kożuchów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca z dziećmi w szkole podstawowej. Zatrudnienie zgodnie z kartą nauczyciela. Praca na 14/18 etatu

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: filologia angielska
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
      • Inne wymagania: Język angielski na poziomie min. B 1 w mowie i piśmie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 294 - 3 147 PLN
      • Opis wynagrodzenia: w zależności od stopnia awansu zawodowego
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Psycholog

    • Kożuchów
    • 1 800-2 391 zł / mies.

      Praca zgodnie z kartą nauczyciela. Zadania psychologa zgodnie z § 23 Rozporządzenia w sprawie zasad udzielania i organizacji pomocy psychologiczno- pedagogicznej w publicznych przedszkolach, szkołach i placówkach
      Praca w godzinach 8:00-15:00, w wymiarze 13/22 etatu

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: psychologia, specjalizacja: psychologia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 1 800 - 2 391 PLN

Pracodawcy w Kożuchów