Czy to Twoja firma?

Przedszkole - Ochronka p.w. Św. Elżbiety praca

Kożuchów
Przedszkole - Ochronka p.w. Św. Elżbiety najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna hotelarstwo / gastronomia / turystyka edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Przedszkole - Ochronka p.w. Św. Elżbiety

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedszkole - Ochronka p.w. Św. Elżbiety

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Przedszkole - Ochronka p.w. Św. Elżbiety poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Przedszkole - Ochronka p.w. Św. Elżbiety - oferty archiwalne

  • Woźna

    Przedszkole - Ochronka p.w. Św. Elżbiety
    • Kożuchów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      utrzymanie porządku i czystości w placówce i na zewnatrz budynku. Pomoc personelowi. Praca w godz. 8:30-16:30.

      Wymagania

      • Inne wymagania: umiejętność wykonywania prac porządkowych. Chęci do pracy. Bez nałogów

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik gospodarczy- konserwator

    • Kożuchów
    • część etatu

      Prace porządkowe wewnętrzne i zewnętrzne na obiekcie

      Wymagania

      • Inne wymagania: Umiejętność prac remontowych (drobnych prac budowlanych), mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Osoby chętne do pracy, bez nałogów.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 000 PLN

Pracodawcy w Kożuchów