Andrzej Babula ZAKŁAD BUDOWLANO-STOLARSKO-REMONTOWY.

Andrzej Babula ZAKŁAD BUDOWLANO-STOLARSKO-REMONTOWY. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja praca fizyczna

Oferty pracy Andrzej Babula ZAKŁAD BUDOWLANO-STOLARSKO-REMONTOWY.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Andrzej Babula ZAKŁAD BUDOWLANO-STOLARSKO-REMONTOWY.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Andrzej Babula ZAKŁAD BUDOWLANO-STOLARSKO-REMONTOWY. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - Andrzej Babula ZAKŁAD BUDOWLANO-STOLARSKO-REMONTOWY.

Pełna nazwa
Adres rejestrowy
ul. Górna 27 26-900 Kozienice
NIP
8121051928
REGON
670625072
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
01.06.1990
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 16.22.Z Produkcja gotowych parkietów podłogowych
  • 16.23.Z Produkcja pozostałych wyrobów stolarskich i ciesielskich dla budownictwa

Budownictwo

  • 41.10.Z Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków
  • 41.20.Z Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych
  • 42.11.Z Roboty związane z budową dróg i autostrad
  • 42.12.Z Roboty związane z budową dróg szynowych i kolei podziemnej
  • 42.13.Z Roboty związane z budową mostów i tuneli
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca Andrzej Babula ZAKŁAD BUDOWLANO-STOLARSKO-REMONTOWY. - oferty archiwalne

  • Pracownik fizyczny

    • Kozienice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Pracownik fizyczny

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kozienicach