Czy to Twoja firma?

Agnieszka Wnukowska Centrum Leczenia Uzależnień i Pomocy Psychologicznej praca

Kozienice
Agnieszka Wnukowska Centrum Leczenia Uzależnień i Pomocy Psychologicznej najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Psychoterapeuta Kozienice
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Agnieszka Wnukowska Centrum Leczenia Uzależnień i Pomocy Psychologicznej

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Agnieszka Wnukowska Centrum Leczenia Uzależnień i Pomocy Psychologicznej

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Agnieszka Wnukowska Centrum Leczenia Uzależnień i Pomocy Psychologicznej - oferty archiwalne

  • Specjalista psychoterapii uzależnień

    Agnieszka Wnukowska Centrum Leczenia Uzależnień i Pomocy Psychologicznej
    • Kozienice
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Praca nad poprawą i przywracaniem zdrowia pacjentów uzależnionych od alkoholu w Poradni Leczenia Uzależnień świadczącej usługi w ramach kontraktu z NFZ. Sporządzanie diagnozy, prowadzenie pacjentów indywidualnych i grupowych. Prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej. Uczestnictwo w superwizji indywidualnej i grupowej.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: [Inne] : Certyfikat specjalisty psychoterapii uzależnień lub zaświadczenie o byciu w procesie certyfikacji specjalisty psychoterapii uzależnień

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN

Pracodawcy w Kozienicach