Czy to Twoja firma?

Firma Remontowo-Budowlana SOL-BUD Mariusz Sobala praca

Koszęcin
Firma Remontowo-Budowlana SOL-BUD Mariusz Sobala najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Koszęcin
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Firma Remontowo-Budowlana SOL-BUD Mariusz Sobala

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma Remontowo-Budowlana SOL-BUD Mariusz Sobala

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Firma Remontowo-Budowlana SOL-BUD Mariusz Sobala - oferty archiwalne

  • Pracownik ogólnobudowlany

    Firma Remontowo-Budowlana SOL-BUD Mariusz Sobala
    • Koszęcin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      płytkowanie, malowanie, gipsowanie, wykonywanie elewacji budynków

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: umiejętność malowania, gipsowania, płytkowania, wykonywania elewacji

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Koszęcinie