Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - ZELKOT - BRZEZINA, URZYNICOK SPÓŁKA JAWNA

ZELKOT - Brzezina, Urzynicok Sp.J.

Podstawą naszej działalności jest produkcja elementów kotłów energetycznych i ciepłowniczych ze stali węglowych nisko i wysokostopowych, głównie dla energetyki zawodowej i przemysłowej. Produkowane przez nas zespoły pracują w kotłach opalanych węglem kamiennym, brunatnym, gazem, biomasą, papierniach jak również w instalacjach termicznej utylizacji odpadów o szerokim zakresie mocy w tym w kotłach o parametrach nadkrytycznych.

Oprócz rodzimego rynku naszymi odbiorcami są liczne firmy z branży energetycznej m.in. w Niemczech, Austrii, Danii, Norwegii, Szwecji, Finlandii, Holandii, Francji, Portugalii, Hiszpanii, Grecji, Włoszech, Anglii, Irlandii, Brazylii, Kanadzie, Emiratach Arabskich.

Ponad 8000 m² powierzchni produkcyjnej na 30000 m² terenu, specjalistyczne giętarki, najwyższej klasy sprzęt spawalniczy oraz szeroka gama maszyn do obróbki skrawaniem i przeróbki plastycznej pozwala naszej ponad 180 – osobowej załodze produkować zespoły o dużych gabarytach, ciężarze jednostkowym do 65 ton i oferować wyroby o najwyższym standardzie jakościowym.

Oferty pracy ZELKOT - Brzezina, Urzynicok Sp.J.

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Adres

8
42-286 Nowy Dwór
województwo śląskie
powiat lubliniecki
gmina Koszęcin

Dodatkowe informacje

NIP: 5751572320
REGON: 150559544
KRS: 0000088529
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 08-02-2002
Źródło: GUS, KRS

Pracodawcy z miasta Koszęcin