Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - ASTRUS RAFAŁ NAGRABECKI

Produkcja konstrukcji metalowych i ich części

Oferty pracy ASTRUS RAFAŁ NAGRABECKI

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

MONTAŻYSTA PLACÓW ZABAW
Zawód: pracownik fizyczny   |  Rodzaj: umowa o pracę
Koszalin
Szczegóły
Zakres obowiązków
praca głównie w delegacji , na terenie całego kraju, wyjazdy kilkudniowe, przygotowywanie gruntu pod, montaż urządzeń zabawowych na placach zabaw montaż zestawów, zabawowych oraz obiektów małej architektury
Wymagania
Wykształcenia:
zasadnicze zawodowe, brak
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
SPAWACZ MAG / TIG
Zawód: spawacz   |  Rodzaj: umowa o pracę
Koszalin
Szczegóły
-spawanie w procesie produkcyjnym: elementów konstrukcji stalowych (place zabaw)
-stosowanie i przestrzeganie norm jakości,
-stosowanie i przestrzeganie norm bezpieczeństwa.
Wymagania
NIE
PRACOWNIK SZLIFIERNI
Zawód: szlifierz   |  Rodzaj: umowa o pracę
Koszalin
Szczegóły
szlifowanie metalowych części konstrukcji urządzeń na place zabaw przygotowanie materiału do malowania obróbka ślusarska
Wymagania
zasadnicze branżowe, brak
NIE

Adres

ul. Bojowników o Wolność i Demokrację 9E
75-209 Koszalin
województwo zachodniopomorskie
powiat Koszalin
gmina Koszalin

Dodatkowe informacje

NIP: 6692194287
REGON: 320397277

Profil działalności:

  • 22.23.Z - Produkcja wyrobów dla budownictwa z tworzyw sztucznych
  • 22.29.Z - Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych
  • 16.10.Z - Produkcja wyrobów tartacznych
  • 16.23.Z - Produkcja pozostałych wyrobów stolarskich i ciesielskich dla budownictwa
  • 18.13.Z - Działalność usługowa związana z przygotowywaniem do druku
  • 23.61.Z - Produkcja wyrobów budowlanych z betonu
  • 25.11.Z - Produkcja konstrukcji metalowych i ich części
  • 25.62.Z - Obróbka mechaniczna elementów metalowych
  • 25.99.Z - Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana
  • 32.30.Z - Produkcja sprzętu sportowego
  • 43.99.Z - Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane
  • 46.73.Z - Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego
  • 47.91.Z - Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet
  • 49.41.Z - Transport drogowy towarów
  • 52.10.B - Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów
  • 58.19.Z - Pozostała działalność wydawnicza
  • 70.22.Z - Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania
  • 71.11.Z - Działalność w zakresie architektury
  • 71.12.Z - Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne
  • 73.11.Z - Działalność agencji reklamowych
  • 73.20.Z - Badanie rynku i opinii publicznej
  • 74.10.Z - Działalność w zakresie specjalistycznego projektowania
  • 74.20.Z - Działalność fotograficzna
  • 78.20.Z - Działalność agencji pracy tymczasowej
  • 81.30.Z - Działalność usługowa związana z zagospodarowaniem terenów zieleni
  • 85.60.Z - Działalność wspomagająca edukację
  • 86.90.E - Pozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej, gdzie indziej niesklasyfikowana
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej: 01-09-2007
Status indywidualnej działalności gospodarczej: Aktywny
Źródło: GUS, CEIDG

Pracodawcy z miasta Koszalin

Popularni pracodawcy z województwa: Zachodniopomorskie

2x3
2x3
2x3
2x3
Fotokart
PDC Logistics
X-GEO
KJM-BISS
NORMAN